Çaykur ve KGM KPSS 2019/1 Memur Alımı Atama Belgeleri Yayınlandı

Çaykur personel alımı yapacağın duyurdu.Alım yapılacağına dair tercih kalvuzlarını ilan açtılar.Detaylar ve haber hakkındaki son dakika gelişmeleri sitemizden öğrenebilirsiniz.

Çaykur ve KGM KPSS 2019/1 Memur Alımı Atama Belgeleri Yayınlandı

KPSS 2019/1 kapsamında kamuya toplamda 1.024 kamu personeli alımı gerçekleştirilecek olup alım yapacak kamu kurumları arasında Çaykur ve KGM de yer almakta olup bu kurumlara farklı pozisyonlarda en az lise mezunu adayların ataması gerçekleştirilecektir. Bu kapsamda geçtiğimiz ay tercih işlemlerini sonlandıran adaylar, tercih sonuçlarının da açıklanması ile birlikte kazanan kadrolarda kuruma temin edilmesi gereken belgeleri ulaştırmak zorunda olup bu kapsamda kurumların istediği atama belgeleri şu şekildedir.

Çaykur Atama İçin İstenilen Belgeler

Çaykur’un KPSS 2019/1 kapsamında kurumun farklı pozisyonlarında istihdam edilmek üzere gerçekleştirdiği alımlarda kadroyu kazanan adaylardan şu belgeleri temin etmesi istenmektedir:

Nüfus Cüzdanı Fotokopisi ve Nüfus Kayıt Örneği Belgesi,Diploma veya geçici mezuniyet belgesi (Aslı ve fotokopisi),Erkekler için askerlik Durumunu Gösterir Belge, Sağlık Raporu, 6 Adet Fotoğraf (4x6 Ebatlı Fotoğraf Kılık-Kıyafet Yönetmeliğine Uygun Olacak Şekilde ve Erkeklerde gömlek ve kravatlı fotoğraf istenmektedir. Var ise SSK/BAĞ-KUR Hizmet Dökümü,KPSSYerleştirmeSonuçBelgesi (İnternet Çıktısı),Hizmet Cetveli (Memuriyet Hizmeti bulunanlar için),Dilekçe, Personel Beyan Formu, Etik Sözleşme, Özgeçmiş, Güvenlik Soruşturması Formunu teslim etmesi gerekmektedir.

KGM Tarafından İstenilen Belgeler

KGM tarafından istenilen belgeler ise şu şekilde olup şahsen ya da posta yolu ile kuruma ulaştırılması gerekmektedir.

Nüfus Cüzdanı aslı ve fotokopisi, Öğrenim Belgesinin, Aslı veya Noter Onaylı Örneği, ÖSYM KPSS Sonuç Belgesi, ÖSYM KPSS Yerleştirme Belgesi, Askerlik Durum Belgesi, Adli Sicil Belgesi, Belgelik 6 adet Fotoğraf (Yönetmeliğe Uygun), Sağlık Kurulu Raporu, Yerleştirilen kadro için Tercih Kılavuzu’nda belirtilen diğer niteliklere ilişkin belgeler, varsaYüksek Lisans Diploması, Ortaöğretim Hazırlık Sınıfı Belgesi, YDS veya KPDS Belgesi istenmektedir.

Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2019, 22:31
YORUM EKLE