Tarım Bakanlığından Kamu Grubu Personel Alım İlanı Yayımlandı!

Tarım bakanlığı bünyesine engelli adaylar arasından kamu grubu tarım işçisi alımı yapacağını yayımladı. İşte başvuru şartları ve detayları şöyledir.

Tarım Bakanlığından Kamu Grubu Personel Alım İlanı Yayımlandı!

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile 24 Ekim 2019 tarihi itibari ile yayımlanmış olan ilanlara göre Kamu Grubu kapsamında personel alımı yapılacağı belirtildi. Bu yönde tarım ve Orman Bakanlığı Ankara Çankaya ilçesinde buınan biriminde görevlendirmek üzere Kadın Erkek adaylar içerisinden KPSS şartı olmadan kamu personeli alımı yaoacağını belirtti.

İLANIN DETAYLARI:

Alım Yapacak Kurum: Tarım ve Orman Bakanlığı

Alım Kadrosu: Tarım İşçisi ( Tarla Ürünleri )

Alım yapılacak Sayı: 1

Çalışma Şekli: Daimi / Tam Zamanlı

İşveren Türü: Kamu

BAŞVURU ŞARTLARI NEDİR?

Tarım ve Orman Bakanlığı bünyesindeki eksiklik için 1 tarım işçisi alımı yapacak olup adaylardan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Kadın veya Erkek olmak, 18 yaşını doldurmuş ve 35 yaşından büyük olmamak, En az Ortaöğretim ( Lise ve Dengi ) mezunu olmak, Organik Tarım Sertifikası sahibi olmak, MEB Onaylı Hijyen Eğitimi Sertifikası sahibi olmak gibi şartlar aranacaktır.

BAŞVURULAR:

Adaylar söz konusu ilan için başvurularına bugün yani ilanın yayım tarihi olan 24 Ekim 2019 tarihi itibari ile başlayabilecekler ve en geç 4 gün içerisinde 28 Ekim 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvurular İŞKUR resmi internet adresi üzerinden İş İlan No (00005228170) ile yapılacaktır.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
fırat
fırat - 10 ay Önce

askerde hijyenciydim başvuru yapabilir miyim?