TÜRKŞEKER 613 İşçi Alımı Hakkında Duyuru Yayımlandı!

TÜRKŞEKER İşçi alımı yapıyor. Az Önce gelen duyuru ile 613 kişilik kadro ile İşçi alımı hakkında Kura İşlemleri hakkında duyuru yayımlandı.

TÜRKŞEKER 613 İşçi Alımı Hakkında Duyuru Yayımlandı!

TÜRKŞEKER İşçi alımı yapıyor. Az Önce TÜRKŞEKER tarafından gelmiş olan duyuruya göre 613 kişilik işçi alımı hakkında Kura İşlemleri duyurusu yayımlandı. Söz konusu Kura işlemleri hakkında Kura tarihi, Sınav Tarihleri ve Kura sonuç sorgulama tarihleri duyurusu yayımlandı.

613 İşçi Alımı Kontenjan Bilgisi Nedir?

TÜRKŞEKER işçi alımı için  farklı kadrolarda olmak üzere 613 İşçi Alımı yapılacak. Bu kapsamda Alım yapılacak kadrolar;

 • 288 Mekatronik Bakım Onarım Teknisyeni,
 • 81 Bilgisayarlı Makine Teknisyeni,
 • 81 Makine Teknisyeni,
 • 80 Kimya Teknisyeni,
 • 27 Makine Bakım Onarım Teknisyeni,
 • 21 Elektrik Teknisyeni,
 • 15 Tarım Makinaları Teknisyeni,
 • 10 İnşaat Teknisyeni,
 • 5 Bilgisayar Teknisyeni,
 • 2 Mekaniker Buhar Kazanları Teknisyeni,
 • 2 Metal Teknolojisi Teknisyeni,
 • 1 Endüstriyel Otomasyon Teknisyeni,

Sınav Sonuçları Açıklandı!

Sınav sonuçlarına 30 Kasım – 7 Aralık 2023 tarihleri arasında itirazda bulunan adayların bu itirazları Genel Müdürlüğümüzce oluşturulan Sözlü ve Uygulamalı Sınav İtiraz Değerlendirme Komisyonu tarafından değerlendirilmiş ve itirazlar incelenerek sonuç itiraz sahibine e-posta ekinde ve iadeli taahhütlü posta ile bildirilmiştir. (T.C. Kimlik numarası, adı, soyadı, imza ve adres olmayan dilekçeler, süresi geçtikten sonra yapılan itirazlar, posta veya kargo yolu ile yapılan başvurularda meydana gelen gecikmeler dikkate alınmamıştır.)

Sınavda başarılı olan adaylar, aşağıda belirtilen belgelerin tamamı 15 Aralık 2023 Cuma günü saat 17.30’a kadar başvuruda bulundukları fabrikaların personel birimlerine elden teslim edecek olup istenilen belgeleri eksiksiz olarak teslim eden adaylar 18 Aralık 2023 Pazartesi günü itibarıyla işe başlatılacaklardır.

İstenen Belgeler Açıklandı!

Asil olarak atanmaya hak kazananlardan eksik belge veren veya öngörülen niteliklere sahip olmadığı sonradan anlaşılan, yanlış, yanıltıcı veya yalan beyanda bulunan, kamu görevlisi olmasına engel teşkil edecek bir husus tespit edilen ve sınavda başarılı olup da işe başlamayan adayların yerine yedek listeden başarı sırasına göre ilk kişiden başlanmak suretiyle yerleştirme yapılacaktır.

1- Özgeçmiş (Özgeçmiş örneği indirmek için tıklayınız)

2- Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği,

3- Sağlık Kurulu Raporu,

4- 10 Adet Vesikalık Fotoğraf,

5- Adli Sicil Kayıt Belgesi,

Sağlık Kurulu Raporu “sağlam” veya “tehlikeli/çok tehlikeli işlerde, yüksekte ve vardiyalı işlerde çalışabilir” ibaresinin olması gereklidir. Her iki durumda da adaylar İşyeri Hekimi tarafından muayene edilerek “tehlikeli/çok tehlikeli işlerde, yüksekte ve vardiyalı işlerde çalışabilir” durumu tespit edilecek ve bu raporu alamayanlar kesinlikle işe başlatılmayacaktır

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2023, 22:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yasemin Üngörmüş
Yasemin Üngörmüş - 2 ay Önce

Aşçıyım

Eray kaya
Eray kaya - 2 ay Önce

Meslek lisesi mezunuyum