Türk-Alman Üniversitesi KPSS siz Güvenlik ve Temizlik Görevlisi Alımı İlanı Yayımladı

Türk-Alman Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Farklı alanlarda en az İlköğretim mezunu personel alımı ilan detayları haberde.

Türk-Alman Üniversitesi KPSS siz Güvenlik ve Temizlik Görevlisi Alımı İlanı Yayımladı

Türk-Alman Üniversitesi personel alımı yapıyor. Az Önce yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Türk-Alman Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda ve niteliklerde olmak üzere Kamu Personeli alımı gerçekleştirecek. Alımlar Üniversite rektörlüğüne Eski Hükümlü / Terörle Mücadelede Malul Sayılmayacak Şekilde Yaralanan adyalar kapsamda gerçekleştirilecek. Peki adaylardan aranan şartlar nelerdir? Kimler başvuru yapabilir?

Kontenjan Bilgisi Nedir?

Türk-Alman Üniversitesi 4 kişilik boş kadro ile;

  • 2 Koruma ve Güvenlik Görevlisi,
  • 2 temizlik Görevlisi,

olmak üzere toplamda 4 Personel alımı gerçekleştirilecektir.

Başvuru İçin Aranan Şartlar Nelerdir?

Türk-Alman Üniversitesi personel alımı için adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Bu kapsamda " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamaki, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak " gibi şartlar aranacaktır.

KPSS Şartı Aranmayacak!

Türk-Alman Üniversitesi Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı ve Temizlik Görevlisi Alımı için alımlar Kura yöntemi ile gerçekleştirilecek olup adaylardan herhangi bir KPSS Şartı Aranmayacaktır.

Mesleğe Göre Aranan Şartlar Nelerdir?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Üniversite personel alımı başvuruları sadece İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek. Bu kapsamda 4 Eylül 2023 tarihi ile başlamış olan başvurular en geç 8 Eylül 2023 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Başvurular sadece İş İlanı numaraları ile yapılacak.

İLANIN TAM METNİ

YORUM EKLE
YORUMLAR
İşsiz üniversite mezunu
İşsiz üniversite mezunu - 1 ay Önce

Lisans mezunlarinin ne suçu var güvenlik görevlisi sertifikam var silahlı ama başvuru yapamıyorum neden çünkü üniversite bitirdim 4 yıllık o yüzden ve işsizim orta öğretim ve ön lisans alınıyor ama lisans alımları yok! Bu nasıl adalet