EGM Polisevi İŞKUR İle Kamu İşçi Alımı İlanı Yayımlandı! En Az İlköğretim

Emniyet Genel Müdürlüğü işçi alımı ilanı yayımlandı. En az İlköğretim mezunu Kamu işçi alımı yapılacak. Şartlar ve ilan numarası haberde.

EGM Polisevi İŞKUR İle Kamu İşçi Alımı İlanı Yayımlandı! En Az İlköğretim

Emniyet Genel Müdürlüğü Kamu İşçi Alımı ilanı yayımlandı. En az İlköğretim mezunu adaylar içerisinden olmak üzere Kamu İşçi Alımı Gerçekleştirilecek. Alımlar Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olan Polisevi Müdürlüğüne gerçekleştirilecektir. Başvuru yapmak isteyen adayların bazı nitelikleri sağlıyor olmaları gereklidir.

Kontenjan Bilgisi Nedir?

Alım Yapacak Kurum: İl Emniyet Müdürlüğü Çanakkale Polisevi Şube Müdürlüğü İşletmesi

Çalışma Şekli: Daimi / Tam Zamanlı

İşveren Statüsü: Kamu

Pozisyon: 1 Personel

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar:

İŞKUR aracılığı ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre adaylardan Genel Olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, En az İlköğretim mezunu olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak" gibi şartlar aranacaktır.

Özel Şartlar:

  • Pide Ustası mesleğinde en az 2 yıl deneyime sahip olmak (adı geçen pide ustası meslek koduyla talep edilen deneyim süresi kadar SGK'da kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek)

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Emniyet Genel Müdürlüğü kamu işçi alımında adaylar başvurularına sadece İŞKUR üzerinden gerçekleştirebilecekler. Bu kapsamda 3 Nisan 2023 tarihi ile başlamış olan başvurular en geç 7 Nisan 2023 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gereklidir. Başvurular sadece İş İlan No (00007424791) ile yapılacaktır.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf yıldırım
Yusuf yıldırım - 9 ay Önce

Düzce merkez

Yakın is
Yakın is - 9 ay Önce

05368728195

Sevilay
Sevilay - 9 ay Önce

Terazi

Hülya Türkmen
Hülya Türkmen - 9 ay Önce

Kadrolu temizlik işi arıyorum