DSİ Bölge Müdürlüğü Daimi İşçi Alımı İlanı Yayımlandı

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü İŞKUR üzerinde İşçi alımı ilanı yayımlandı. KPSS siz Personel alımı için başvuru şartları ve ilan numarası haberde.

DSİ Bölge Müdürlüğü Daimi İşçi Alımı İlanı Yayımlandı

Devlet Su İşleri işçi alımı için ilan yayımlandı. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre DSİ bünyesindeki eksikliği gidermek üzere 9. Bölge Müdürlüğüne işçi alımı gerçekleştirecek. Daimi statüde yayımlanmış olan personel alımı ilanı için sadece Terörle Mücadelede Yararlananlar veya Eski Hükümlü olan adaylar başvuru yapabilecekler.

İlanın Bilgisi ve Detayları:

Alım Yapacak Kurum: DSİ 9. Bölge Müdürlüğü

Çalışma Şekli: Daimi/Tam Zamanlı

İşveren Statüsü: Kamu

Alım Yapılacak Pozisyon: Beden İşçisi ( Genel )

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

DSİ İşçi Alımı için adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, 18 yaşını tamamlamış ve 30 yaşından büyük olmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak, Görevini yerine getirmesine engel herhangi bir sağlık sorunu olmamak, şartları aranacaktır.

Ayrıca Özel olarak ise,

  • En az ilköğretim, en fazla Ortaöğretim(Lise ve dengi okul) mezunu olmak (bölüm ayrımı  yapılmamaktadır).
  • 18-30 yaş aralığında olmak,
  • Elazığ İli ve İlçelerinde ikamet ediyor olmak gereklidir.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

DSİ İşçi Alımı başvurusu için süreç yayım tarihi olan 4 Ekim 2022 tarihi itibari ile başlamış olup en geç 6 gün içerisinde yani 10 Ekim 2022 tarihine kadar başvuruların yapılmış olması gerekmektedir. İlana başvuru için " https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx " adresi üzerinden İş İlan No (00007077042) ile başvuru yapabilirsiniz.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat
Murat - 1 yıl Önce

Mezuniyet şartı aranması çok saçma önlisans olanlar ne yapsın peki ? Okumak suç mu mezuniyet şartını kaldırılmalı..

Mehmet
Mehmet - 1 yıl Önce

Cok sacma mezüniyet şartı nedir okumak suc mu kötü bi şey mi