Belediye ve Kamu Kurumları İlköğretim Mezunu 123 Personel Alacak!

İŞKUR üzerinden bir çok belediye ve kamu kurumu ilköğretim mezunu işçi ve personel alımı yapacaktır. Alımlarla ilgili başvuru koşulları ve kadro detayları haberimizdedir.

Belediye ve Kamu Kurumları İlköğretim Mezunu 123 Personel Alacak!

Mayıs ayının son haftasına gelirken kamu kurumları ve belediyeler tarafından farklı pozisyonlarda personel alımları devam ederken İŞKUR üzerinden yayınlanan ilanlarda en az ilköğretim mezunu 123 personel alımı yapılacağı görülmektedir. Adaylar farklı kamu kurumlarınca, farklı kadrolarda istihdam edilecek olup ilgili alımlara ilişkin detaylar haberimizin devamında yer almaktadır.

Uluslararası Tarımsal Araştırma ve Eğitim Merkezi

Uluslararası Tarımsal Araştırma ve Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından aşçı alımı yapılacak olup ilgili kadroda genel memur alım şartlarının yanı sıra aşçılık Mesleğinde en az 2 yıl deneyim sahibi olmak, çalışma süresini 96 gün olarak kabul etmek özel şartlarının sağlanması gerekmektedir.

Abana Belediyesi

Belediye tarafından 3 beden işçisi alınacak olup genel alım şartlarının yanında en az ilköğretim mezunu olmak, 18 yaşından büyük olmak genel şartlarının sağlanması istenmektedir.

DSİ 8.Bölge Müdürlüğü

Kurum tarafından 1 bahçıvan alımı yapılacak olup genel şartlara ek olarak 18 ile 40 yaş aralığında olmak, Erzurum il ve ilçelerinde ikamet ediyor olmak, en az ilköğretim mezunu olmak şartlarının sağlanması gerekmektedir.

Gaziantep Üniversitesi

Üniversite bünyesinde görevlendirilmek üzere 80 temizlik görevlisi alımı yapılacaktır. Genel alım şartlarına ek olarak en az ilköğretim mezunu olmak, 18 ile 35 yaş arasında olmak özel şartlarının sağlanması istenmektedir.

Balıkesir Üniversitesi

Üniversite 21 temizlik görevlisi alımı yapacak olup adayların genel personel alım şartlarının yanı sıra en az ilköğretim mezunu olmak, başvurunun son günü itibariyle 18 yaşını tamamlamış-40 yaşını doldurmamış olmak, temizlik işi yapmaya engel olacak sağlık sorunu olmamak, üniversite Hastanesinde iç ve dış mekânda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmamak, il sınırları içerisinde ikamet ediyorolmak şartlarını sağlaması istenmektedir.

Ayvacık Belediyesi

Belediye 1 kamyon şoförü alımı yapacak olup genel şartlar ve ayrıca en az ilköğretim mezunu olmak, erkek olmak, 18 yaşından büyük olmak, E sınıfı sürücü belgesine sahip olmak başvuru şartını sağlaması istenmektedir.

Düziçi Belediye Başkanlığı

Belediye 17 çiftçi alımı yapacak olup adayların 18 yaşından büyük olmak, en az ilköğretim mezunu olmak, 18 yaşından büyük olmak, arazide çalışmaya engel durumu olmamak başvuru şartlarını sağlaması gerekmektedir.

Başvurular için adres:https://esube.iskur.gov.tr/Istihdam/AcikIsIlanAra.aspx

YORUM EKLE
YORUMLAR
Halil cüvelek
Halil cüvelek - 3 yıl Önce

150 raporum var yaşım 51 işsizim iş istiyorum