Kadıköy Belediyesi Memur alımı yapıyor. Az Önce Belediye den gelmiş olan duyuruya göre 4 Farklı alanda istihdam edilmek üzere 32 Memur Alımı gerçekleştirilecek. Bu kapsamda Başvuru süreci başlamış olup istenen belgeleri sizlerle paylaşıyoruz. Öte yandan Belediye Memur alımları için 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında İlk defa atanacaklara uygulanacak sınav yönetmeliği ve Zabıta Memuru Yönetmeliği kapsamındaki şartlar aranacak.

32 Memur Alımı Kontenjan Bilgisi Nedir?

Kadıköy Belediyesi 32 kişilik kadro ile yayımladığı ilan kapsamında,

  • 10 Düz Memur,
  • 4 Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni,
  • 6 Tahsildar,
  • 12 Zabıta Memuru,

alımı gerçekleştirilecek.

Kimler Başvuru Yapabilecek?

Belediye memur alımı için adaylardan 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesineki şartlar aranacak. Bu kapsamda Özel olarak KPSS, Eğitim ve diğer şartlar aranacak. Buna göre aranan şartlar;

2022 yılında yapılan KPSS'den Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 70 puan almış olmak şartı aranacaktır.

Zabıta Memuru alımı için Erkeklerde 167 cm ve Kadınlar için 160 cm boyundan kısa boylu olmamak, Sınav tarihi ile 30 yaşından büyük olmamak, En az B Sınıfı sürücü belgesi olmak gereklidir.

Başvurular Başladı!

Belediye Memur alımı için başvuru süreci az önce başladı. Adaylar başvurularını şahsen gerçekleştirecek olup İstenen belgelerin temin edilmesi gereklidir.

Başvuru Tarihleri: 23 - 26 Ekim 2023 

Başvuru Adresi: Hasanpaşa Mahallesi Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:2 Kadıköy-İstanbul

Başvuru İçin İstenen Belgeler Nedir?

1. Nüfus cüzdanı veya kimlik kartının aslı veya Kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi,

2. Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı veya noter onaylı örneği ya da e-Devlet üzerinden alınmış barkotlu mezuniyet belgesi, (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri Belediyemizce tasdik edilebilir)

3. KPSS sonuç belgesinin ÖSYM web sitesinden alınan doğrulama kodlu çıktısı.

4. Yabancı okul mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri Belediyemizce tasdik edilebilir)

5. Görevini devamlı olarak yapmaya engel durumu olmadığına dair beyanı,

6. 4 adet biyometrik fotoğraf (1 adedi başvuru formuna yapıştırılacaktır),

7. Erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmadığına dair beyanı,

8. Sürücü belgesinin aslı veya noter onaylı örneği (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri Belediyemizce tasdik edilebilir)

9. Hangi kadroya müracaat edeceğine dair başvuru dilekçesi. (Adaylar şartlarını sağladığı yalnızca bir kadroya başvuru yapabileceklerdir.)

10. İngilizce YDS sonuç belgesinin doğrulama kodlu bilgisayar çıktısı veya buna denk kabul edilen ve uluslararası geçerliliği bulunan bir belgenin aslı veya noter onaylı örneği, (Aslı ibraz edilmek kaydıyla suretleri Belediyemizce tasdik edilebilir),

İLANIN TAM METNİ

BAŞVURU FORMU: https://www.kadikoy.bel.tr/Duyurular/kadikoy-belediye-baskanligina-ilk-defa-atanmak-uzere-memur-alim-ilani

BAŞVURU YAPACAK ADAYLAR İNSTAGRAMDA BULUŞTU! TIKLA SENDE KATIL

GELİŞMELERDEN VE YENİ İLANLARDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ.

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA