İş Bankası ilan yayımladı. Az Önce gelen ilana göre İş Bankası bünyesine farklı alanlarda istihdam edilmek üzere En az Lise mezunu personel alımı yapacak. Alımlar Şube ve Genel Müdürlük bünyesine yapılacak. Bu kapsamda Başvuru süreci başladı ve İşin Olsa ekibi olarak ilk sizlerle paylaşıyoruz. Haberimizde Şoför Alımı ve Koruma ve Güvenlik Görevlisi Alımı Alımı detaylarına ulaşabilirsiniz.

Şoför ve Güvenlik Görevlisi Alımı Yapılacak!

İstanbul'da bulunan Genel Müdürlük Bölümlerinde veya Şubelerinde görevlendirilmek üzere şoför olarak ve silahlı güvenlik görevini yerine getirecek personel alınacak. görev yapacak ekip arkadaşları arıyoruz.

Banka Şoför Görevleri Nedir?

Şoför pozisyonundaki SRC belgesine sahip ekip arkadaşlarımız, Şubelerimizde, Genel Müdürlükte ve Bölge Müdürlüklerimizde ulaşım ve ulaştırma süreçlerinde görev alırlar.

Banka Güvenlik Görevlisi Görevleri Nedir?

Özel Güvenlik Görevlisi pozisyonundaki ekip arkadaşlarımız, çalışma alanlarımız olan Şubelerimizin, Genel Müdürlük binalarımızın, Bölge Müdürlüğü binalarımızın ve diğer fiziki iş süreçlerimizin korunmasından sorumlu olarak görev yaparlar.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nedir?

Banka çeşitli kadrolarda personel alımı için genel ve özel nitelikler aranacaktır. Bu yönde genel olarak;

" Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Sağlık durumu Türkiye’nin her yerinde görev yapmaya elverişli olmak, Askerlik görevini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımamak ve kamu haklarından yoksun bulunmamak ve Daha önce, Bankamızın yaptığı Operasyon Elemanı, Operasyon Destek Elemanı, Şoför ve Özel Güvenlik Görevlisi sınavlarının herhangi birinin mülakat aşamasında başarısız sayılmamış olmak " şartı aranacak.

Eğitim Şartı Nedir?

En az lise mezunu olan adaylar Şoför veya Güvenlik Görevlisi alımı ilanlarına başvuru yapabilecekler.

Yaş Şartı Nedir?

08.12.2023 tarihi itibariyle 28 yaşını doldurmamış olmak. (08.12.1995 ve sonrasında doğmuş olanlar başvurabilecektir.)

İkamet Şartı:

Alımlar İstanbul kapsamında yapılacağından adayların İstanbul ilinde ikamet ediyor olması gereklidir.

Şoför Alımı Özel Şartları:

  • SRC1 ve SRC2 belgelerinden herhangi birine sahip olmak. SRC3 ve SRC4 belgelerinden herhangi birine sahip olmak.
  • 2018 yılından önce alınmış en az B sınıfı ehliyet veya 2018 yılından sonra alınmış en az D1 sınıfı ehliyet sahibi olmak.
  • 08.12.2024 tarihine kadar geçerli psiko teknik belgesine sahip olmak.

Güvenlik Görevlisi Alımı Özel Şartları:

  • Geçerlilik tarihi 08.12.2024 ve sonrası olan Silahlı Özel Güvenlik Sertifikasına sahip olmak.
  • En az 175 cm boyunda olmak.
  • Vardiyalı çalışma saatlerine uygun olarak çalışabilmek.

Başvurular Nasıl ve Ne Zaman Yapılacak?

İş Bankası personel alımı için başvurular başladı. İlanlar 1 Aralık 2023 tarihi ile duyurulmuş olup en geç 8 Aralık 2023 tarihine kadar yapılmış olması gereklidir. Başvuru yapacak adaylar yukarıdaki bilgiler doğrultusunda başvuru yapacak ve sadece Online olarak yapılacak başvurular geçerli sayılacaktır.

Şoför Alımı Başvuru Ekranı: https://ik.isbank.com.tr/is-ilani-detayi/istanbul-sofor-alimi-2023SFR3

Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Ekranı: https://ik.isbank.com.tr/is-ilani-detayi/istanbul-ozel-guvenlik-gorevlisi-alimi--erkek--2023GUV4

Editör: TE Bilisim