İş Bankası personel alımı yapıyor. Az Önce Banka tarafından yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre İş Bankası bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 3 farklı şehirde istihdam edilecek Banka Personeli alımı gerçekleştirilecek. Bu kapsamda İşin Olsa ekibi olarak sizlere Banka Personel alımı hakkında detayları aktaracağız.

Banka Personel Alımı Kontenjan Bilgisi Nedir?

İş Bankası 3 farklı şehirde bulunan Kurumsal Şubelerine Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak çalışacak Uzman Yardımcısı alımı yapılacak. Alımlar;

  • İstanbul,
  • Antalya,
  • Bursa,

şehirlerinde olmak üzere gerçekleştirilecek.

Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi Görevleri Nedir?

Kurumsal Şubelerde çalışan Uzman Yardımcısı ekip arkadaşlarımız, kurumsal nitelik ve boyutlardaki firmalara yüksek kalitede hizmet sunmak üzere Kurumsal Müşteri İlişkileri Yöneticisi olarak görev yaparlar. Müşterinin ihtiyaçlarını, içinde bulunduğu sektörün dinamiklerini, müşteriye özgü özellikleri, müşterinin faaliyet, yatırım ve stratejilerini anlayarak yaptığı analizler sonucunda, müşterinin risk/getiri tercihlerini ve ihtiyaçlarını tespit eder; piyasalardaki gelişmeleri izleyerek bunların müşterinin finansal portföyüne olan etkisini gözetir, müşterinin risk ve kazanç düzeyindeki değişimleri inceler. Yönettiği müşteri portföyünün karlılığını yükseltmek, yatırım portföylerindeki revizyonları gerçekleştirmek üzere çalışmalar yürütür. 

Başvuru İçin Adaylardan Hangi Şartlar Aranacak?

Başvuruda bulunmak isteyen adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak " gibi şartlar aranacak.

Eğitim Şarttı Nedir?

Başvuruda bulunacak olan adaylardan Üniversitelerin 4 yıllık eğitim veren bölümlerinden 31.12.2023 tarihine kadar mezun olmak şartı aranacak.

Yaş Şartı Nedir?

08.10.2023 tarihi itibarıyla 30 yaşını doldurmamış olmak.( 8 Ekim 1993 ve sonrası doğanlar başvurabilecektir.)

Yabancı Dil Şartı var!

Adaylardan İngilizce dili sınav şartı aranacak. Ancak 2023 yılı içerisinde Uzman Yardımcısı veya Sistem Uzmanı süreçlerinden herhangi birinde İngilizce sınavımızda başarısız olmuş adaylar, bu ilanımıza başvuramazlar ancak aynı yıl içerisinde bu sertifikalardan birini getirmeleri halinde işe alım süreçlerine devam edebilirler.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

İş Bankası Personel alımı için başvurular ilanın yayımlanması iel birlikte başlamış olup en geç 8 Ekim 2023 tarihine kadar başvuruların yapılmış olması gereklidir. 

Başvuru yapacak adaylar başvurularını sadece Elektronik ortamda gerçekleştirecekler. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak başvuru ekranına ulaşabilirsiniz.

Başvuru Ekranı: https://ik.isbank.com.tr/is-ilani-detayi/kurumsal-musteri-iliskileri-yoneticisi-uzman-yardimcisi-2023UZY15