İŞKUR ilanları yayımlanmaya dsevam ediyor. İŞKUR Kurum dışı ilanlar kısmında yayımlanmış olan ilana göre Bartın İl Özel İdaresi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda personel alımı yapılacağını bildirdi. Geçici süreli yapılacak personel alımı için başvuru süreci başladı. Peki hangi kadrolarda personel alımı yapılacak? 

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

  • 1 Kantarcı,
  • 3 Katı Atık Toplama İşçisi,
  • 2 Çöp Kamyonu Şoförü,
  • 2 Beden İşçisi,
  • 1 Sıhhi Tesisatçı,

Başvuru Şartları Nelerdir?

İL Özel İdaresi personel alımı başvuruları için en az ilkokul mezunu olmak gerekiyor. Ayrıca bunun dışında adaylardan genel olarak " Bartın ilinde ikamet ediyor olmak, 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki nitelikleri sağlıyor olmak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, 25 - 40 yaş aralığında olmak, Yol Yapımı ve Bakımı veya diğer işlerde çalışabileceğini gösterir sağlık raporuna sahip olmak" gibi şartlar aranacak.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Bartın İl Özel İdaresi Personel alımı başvurusu için süreç 24 - 25 Mayıs 2022 tarihleri arasındadır. Başvuru için, Başvuru formu, Kimlik fotokopisi, 1 adet vesikalık fotoğraf, Adli sicil kaydı, Diploma Fotokopisi, Askerlik durum belgesi, İkamet gah belgesi ve Nüfus Kayıt örneği ile birlikte başvuru yapılacaktır.

İLANIN DETAYLARI: https://media.iskur.gov.tr/56164/bartin-il-ozel-idaresi-personel-anonim-sirketi-25-05-2022.pdf