İçişleri Bakanlığı aralıklarla açık olan pozisyonlar için kamuoyuna memur ve personel alımı ilanı yayımlamakta olup ilgili ilanlar Devlet Personel Başkanlığı DPB aracılığı ile duyurulmaktadır. Geçtiğimiz haftalarda duyurulan ilanda 10 kişilik bilişim memuru alınacağı öğrenilmişti. Buna göre adaylara yüksek maaş imkanı da verilecek.

Farklı pozisyonlar için tamamı bilişim personeli olmak üzere toplam 10 memur alımı yapılacak olup adayların alanlarında uzman olması gerekmektedir. İçişleri Bakanlığı bünyesinde görev yapacak olan personellere yüksek maaş imkanı verilecektir. Peki hangi pozisyonlara alım yapılacak ve personel alımına ilişkin detaylar nedir?

ALINACAK POZİSYONLAR NEDİR?

İçişleri Bakanlığı 10 bilişim personeli alımı yapacak. Peki alınacak pozisyonlar nelerdir? Buna göre Kıdemli Sistem Uzmanı 1 Kişi, Kıdemli Ağ Ve Güvenlik Uzmanı 1 Kişi, Kıdemli Java Uygulama Geliştirme Uzmanı 2 Kişi, Kıdemli .Net Uygulama Geliştirme Uzmanı 1 Kişi, Sistem Uzmanı 1 Kişi, Ağ Uzmanı 1 Kişi, Uygulama Geliştirme Uzmanı 2 Kişi, Uygulama Geliştirme Uzmanı 1 Kişi olmak üzere toplam 10 kişilik bilişim personeli alımı yapılacaktır. Peki başvurular nasıl ve hangi tarihlerde yapılacaktır?

BAŞVURU DETAYLARI NEDİR?

İçişleri Bakanlığı yüksek maaşlı 10 bilişim personeli alımına başvurular 2 Nisan 2018 tarihi itibari ile başlayacak ve 13 Nisan 2018 tarihi itibari ile sona erecek. Müracaatlarını yapmak isteyen adayların www.icisleribilgiislem.gov.tr linkine girmesi burada bulunan sözleşmeli personel alımı başvuru formunu doldurması, fotoğrafını yapıştırması ve gerekli evraklar ile son başvuru tarihine kadar posta yolu ya da şahsen Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına (İçişleri Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı - İnönü Bulvarı No:4 A-Blok Kat: 1 Bakanlıklar/ANKARA) adresine müracaatlarını tamamlaması gerekiyor. Resmi ilan aşağıya eklenmiştir.

RESMİ İLAN BURADA

Editör: TE Bilisim