İSTAÇ Personel alımı yapıyor. Az Önce İŞKUR üzerinde yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre İstanbul Büyükşehir Belediyesine bağlı olan İSTAÇ bünyesindeki eksikliği gidermek üzere 4 farklı kadroda istihdam edilmek üzere 188 Personel Alımı gerçekleştirilecektir. Adaylardan aranan şartlar ve başvuru bilgisi haberde yer alıyor.

Personel Alımı Yapılacak Kadrolar:

  • 25 Şoför,
  • 10 Temizlik Görevlisi,
  • 2 Organizasyon Gelişim Personeli,
  • 146 Beden İşçisi,

Başvuru Şartları Ne Olacak?

İSTAÇ Personel alımı için genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonu. alabilmek, Herhangi bir sağlık sorunu olmamak " gibi şartlar aranacaktır.

KPSS Şartı Yok!

İlgili kontenjanlar için adaylardan KPSS Şartı aranmayacak. Her meslek için adayların ilgili alanlardan mezun olmuş olmaları ve mesleki nitelikleri sağlıyor olmaları gereklidir.

Yaş Şartı nedir?

20 Yaşını tamamlamış ve 45 yaşından büyük olmamak şartları aranacaktır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

İSTAÇ Personel alımı için başvuru süreci başlamış olup en geç 28 Mart 2024 tarihine kadar yapılması gereklidir. Başvurular sadece İBB resmi kariyer adresi üzerinden yapılacak.

Yayımlanacak yeni haberlerden her zaman anında haberdar olmak için İşin Olsa Mobil Uygulamasını indirebilirsiniz. Uygulama tamamen ücretsiz ve sizin kolay kullanımını için hazırlanmıştır. Her gelişmeden anında haberdar olmak için,

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA