Halkbank personel alımı yapacak. 2024 yılı kapsamında olmak üzere Halkbank bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere Deneyimli Personel Alımı ve Yeni Mezun Personel alımı gerçekleştirilecek. 

Banka Personel Alımı duyurusu Halkbank Resmi İnternet adresi üzerinde yayımlanmış olup ilan detaylarını İşin Olsa ekibi olarak sizlerle paylaşacağız.

Yeni Personel Alımları Yapılacak!

Halkbank yayımladığı ilana göre " Genel İş Başvurusu " kapsamında personel alımı yapılacağını bildirdi. 

Genel İş Başvurusu Nedir?

Söz konusu ilan tüm kontenjanları kapsamakta ve yapılan başvuruların bir başvuru havuzuna toplanarak ilerleyen süreçte ihtiyaç doğrultusunda kullanılan bir ilandır.

Buna göre adaylar Genel İş Başvurusu ilanına başvuru yaparak genel kriterleri kapsamında Banka tarafından belirlenerek Herhangi bir şube veya şehirde ihtiyaç doğrultusunda iletişim yolu ile başvurusu değerlendirmeye alınacak.

Kimler Başvuru Yapabilecek?

Genel İş Başvurusu ilanına başvuru yapacak adaylardan herhangi bir nitelik aranmıyor. Yani herkes başvuru göndere bilecektir. 

Öte yandan adayların genel Kriterlerini ve Özel Kriterlerini başvuru esnasında düzgün bir şekilde ifade etmeleri gereklidir.

Deneyimli Deneyimsiz Personel Alınacak!

Halkbank personel alımları için başvurular Deneyimli olan adaylardan ve Yeni mezun olan Banka Personel adaylarından alınıyor.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Halkbank personel alımı için başvurular sadece İnternet üzerinden yapılacak. Öncelikle başvurularınızı yapabilmek için Halkbank kariyer adresine üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işlemleri bittikten sonra başvurularını yapabilirsiniz.

BAŞVURU EKRANI: https://kariyer.halkbank.com.tr/tr/sende-aramiza-katil/yeni-mezunum.html

YENİ İLAN GELDİĞİNDE ANINDA HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİRİNİZ

İşin Olsa İnstagram >>>>> BURAYA

İOS Uygulama İçin >>>> BURAYA

Android Uygulama için >>>> BURAYA