Yurtdışı Personel Alımı Haberleri

Yurtdışı Personel Alımı haberleri ve güncel Yurtdışı Personel Alımı gelişmeleri, Yurtdışı Personel Alımı ile ilgili tüm video, Yurtdışı Personel Alımı fotoğrafları ve Yurtdışı Personel Alımı haberleri İşin Olsa | Kamu Memur Personel Alımı İlanları sitemizde


Memur Alımı

İletişim Başkanlığı memur alımı için ilan yayımladı. Yurtdışında görevlendirilecek 12 memur alımı yapılacak. Şartlar ve ilan detayları haberde.

Memur Alımı

Ticaret Bakanlığı memur alımı ilanı yayımlandı. Yurtdışında istihdam edilmek üzere KPSS siz 10 memur alacak. Şartlar ve detayları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Dışişleri Bakanlığı memur alımı ilanı yayımladı. KPSS Şartı olmadan Lise mezunu Sekreter alımı için başvurular başladı.

Sözleşmeli Personel Alımı

Dışişleri Bakanlığı sözleşmeli personel alımı ilanı yayımladı. Paris'te görev yapacak personel alımı yapılacak. Şartlar ve kontenjan bilgisi haberde.

Memur Alımı

Dışişleri Bakanlığı memur alımı ilanı yayımladı. 4 Farklı ilan ile Yurtdışı Personel alımı yapıyor. Kontenjan dağılımı ve başvuru şartları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Dışişleri Bakanlığı Personel alımı ilanı yayımlandı. KPSS Şartı olmaksızın 41 Yaş Şartı ile personel alımı kontenjan bilgisi ve şartlar haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Dışişleri Bakanlığı personel alımı ilanı yayımlandı. KPSS şartı olmadan lise mezunu 41 yaşından küçük sekreter alımı gerçekleştirilecek.

Memur Alımı

Dışişleri Bakanlığı memur alımı ilanı yayımlandı. Az Önce gelen duyuruya göre Lise mezunu ve 41 yaş şartı ile memur alımı...

Dışişleri Bakanlığı personel alımı ilanı yayımlandı. Amerika Şikago'da görev yapacak sözleşmeli personel alımı yapılacak. Şartlar nelerdir?

Sözleşmeli Personel Alımı

Dışişleri Bakanlığı Manchester Başkonsolosluğu için 2 sözleşmeli bilişim personeli alımı ilanı yayımladı. Adaylardan aranan şartlar nelerdir?

Sözleşmeli Personel Alımı

Dışişleri Bakanlığı personel alımı ilanı yayımladı. Almanya'da bulunan Münster Başkonsolosluğu Lise mezunu sekreter alımı yapacak. Şartlar nedir?

Kamu Personeli Alımı

Resmi gazetede az önce gelmiş olan duyuruya göre Yurtdışı personel alımında değişiklik yapıldı.