Veteriner Hekim Alımı Haberleri

Veteriner Hekim Alımı haberleri ve güncel Veteriner Hekim Alımı gelişmeleri, Veteriner Hekim Alımı ile ilgili tüm video, Veteriner Hekim Alımı fotoğrafları ve Veteriner Hekim Alımı haberleri İşin Olsa | Kamu Memur Personel Alımı İlanları sitemizde


Sözleşmeli Personel Alımı

Tarım ve Orman Bakanlığı 5500 personel alımı yapıyor. KPSS 2024/4 ile 5500 Sözleşmeli personel alımı İstenen belgeler açıklandı. Detaylar haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Tarım ve Orman Bakanlığı KPSS 2024/4 ile 5500 Personel alımı için sonuçlar ve Taban KPSS puanları Açıklandı. mezuniyete göre taban...

Tarım ve Orman Bakanlığı Lisans mezunu adaylar içerisinden 2225 Personel alımı yapacak. Şartlar ve kontenjan dağılımı haberde.

Kamu

Tarım BakanlığI Tarım İşçisi, Büro Personeli, Destek Personeli ve Mühendis gibi kadrolarda 7000 personel alacak. Şartlar ve Kontenjanlar belli oldu!

Belediye Personel Alımı

Belediye memur alımı ilanı yayımlandı. KPSS En Az 60 puan ile memur alımı yapılacak olup şartlar ve kontenjan bilgisi haberde.

Belediye Personel Alımı

Adalar Belediyesi memur alımı ilanı yayımladı. Farklı kadrolarda Düz memur ve Zabıta Memuru alacak. Kontenjan dağılımı ve şartlar haberde.

Belediye Personel Alımı

Belediye memur alımı yapacak. Bu kapsamda yayımlanan ilan ile 60 KPSS Puanı ile Memur alımı başvuru detayları ve şartları nelerdir.

Memur Alımı

Kütahya ili Sahipsiz Hayvanları Koruma Birliği Başkanlığı lisans mezunu memur alımı yapacak. Aranan şartlar ve kontenjan bilgisi haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Afyon Kocatepe Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Farklı kadrolarda en az lise mezunu sözleşmeli personel alımı yapılacak. Şartlar nelerdir?

Sözleşmeli Personel Alımı

Tarım ve Orman Bakanlığı 1200 personel alımı için KPSS Taban puanlar Kaç olacak? Tercih sonuçları ve Atama Duyurusu?

Adalet Bakanlığı CTE yaptığı duyuru ile 108 personel alımı sonuçlarını açıkladı. 12 Bin 923 Başvurudan 325 Aday sınava katılacak. Sınav...

Tarım ve Orman Bakanlığı OGM ve DSİ 5064 memur alımı ve personel alımı yapacak. 16 Farklı kadroda Tarım Bakanlığı 5064...