Sekreter alımı Haberleri

sekreter alımı haberleri ve güncel sekreter alımı gelişmeleri, sekreter alımı ile ilgili tüm video, sekreter alımı fotoğrafları ve sekreter alımı haberleri İşin Olsa | Kamu Memur Personel Alımı İlanları sitemizde


Kamuya Memur Alımı kapsamında Merkezi yerleştirme işlemleri başladı. En az lise mezunu 1816 Memur Alımı yapılacak. Kontenjan dağılımı ve detayları...

ÖSYM Az Önce Beklenen kılavuzu yayımladı. KPSS 2024/1 Merkezi Atama için tercihler başladı. Kamuya Memur alımı yapılıyor. Tercih kılavuzu ve...

Personel Alımı

LÖSEV en az lise mezunu yüzlerce personel alımı ilanları yayımladı. İŞKUR ve Kariyer Platformu üzerinde ilan detayları ve şartları haberde.

Memur Alımı

KPSS 2024/1 tercihleri için kurumlardan talep toplama süreci bitti. Tercih kılavuzu yayımlanıyor. İşte Kılavuz detayları haberde.

Memur Alımı

Türkiye Ulusal Ajansı Personel alımı için başvurularda son günlere geldik. . En az lise mezunu memur, Büro Personeli, Temizlik ve...

Memur Alımı

SEDDK memur alımı sona eriyor. Çeşitli kadrolarda olmak üzere memur alımı ilanları yayımlandı. KPSS ve Diğer şartlar haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

İlan Tarihi Belli Oldu! Sağlık Bakanlığı bünyesine sözleşmeli olarak sekreter alımı gerçekleştirecek. Peki Sekreter şartları nelerdir? Maaşları ne kadar olacak?

Dışişleri Bakanlığı Memur alımı ilanı yayımlandı. Almanya'da Başkonsolosluğa KPSS siz Memur Alımı yapılacak. Stuttgart Başkonsolosluğu ilan detayları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Dışişleri Bakanlığı personel alımı ilanı yayımladı. En az lise mezunu ve KPSS siz Sekreter alımı yapılacak. Şartlar ve detaylar haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Dışişleri Bakanlığından Hollanda personel alımı için duyuru yayımladı. 46 yaşından küçük ve lise mezunu personel alımı detayları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Dışişleri Bakanlığı memur alımı ilanı yayımlandı. Lise mezunu ve yüksek maaş ile sözleşmeli personel alımı şartları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Dışişleri Bakanlığı Sözleşmeli Personel alımı ilanı yayımlandı. KPSS sis Lise mezunu 41 yaşından küçük herkes başvuru yapabilecek. Şartlar ve Başvuru...