Sanatçı Alımı Haberleri

Sanatçı Alımı haberleri ve güncel Sanatçı Alımı gelişmeleri, Sanatçı Alımı ile ilgili tüm video, Sanatçı Alımı fotoğrafları ve Sanatçı Alımı haberleri İşin Olsa | Kamu Memur Personel Alımı İlanları sitemizde


Kültür ve Turizm Bakanlığı personel ve memur alımı başvurularda sona geldik. Başvuru detayları ve Değerlendirme detayları haberde.

Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı başvurusu sona eriyor. Sonuçlar nerede ve ne zaman açıklanacak? Değerlendirmeler nasıl yapılacak? Detaylar haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı ilanı yayımlandı. KPSS Şartı olmadan 14 Şehirde sözleşmeli sanatçı alımı yapılacak. Şartlar ve detaylar...

Memur Alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı memur alımı ilanı yayımlandı. Bağlı olan Devlet Tiyatrolarına 23 Sanatkar Memur Alımı ve Uzman memur Alımı...

Kamu Personeli Alımı

Kültür Bakanlığı KPSS siz personel alımı başvuruları sona eriyor. Devlet Opera 86 Sanatçı alımı yapacak. Başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak.

Kamu Personeli Alımı

Devlet Opera ve Balesi 86 Personel Alımı yapacak. Alımlar Ankara, İstanbul, İzmir, Mersin, Antalya ve Samsun Müdürlüklerine yapılacak.

Kamu Personeli Alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı başvuru süreci uzatıldı. KPSS Şartı olmadan 41 sözleşmeli sanatçı alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı

Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı için izmir, İstanbul, Ankara, Bursa ve Adana illerinde 41 Sanatçı Alımı yapacak.