Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi alımları Haberleri

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi alımları haberleri ve güncel Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi alımları gelişmeleri, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi alımları ile ilgili tüm video, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi alımları fotoğrafları ve Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi alımları haberleri Kamu Memur Personel Alımı İlanları | İşin Olsa sitemizde


Sözleşmeli Personel Alımı

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi en az lise mezunu 24 Personel alımı sona eriyor. Büro personel, Şoför, Hemşire kadrolarında personel alınacak.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi sözleşmeli personel alacak. En az lise mezunu ve 60 KPSS ile kontenjan dağılımı ve şartları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi farklı alanlarda 36 sözleşmeli hemşire alımı gerçekleştirecek. Kontenjan dağılımı ve başvuru şartları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi personel alımı için başvurular sona eriyor. Lisans mezunu Hemşire alımı yapılacak olup sonuç bilgisi ve detayları...

Sözleşmeli Personel Alımı

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi personel alımı yapacak. Lisans mezunu 60 KPSS Puanı ile hemşire alımı gerçekleştirilecek. Kontenjan ve şartlar haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi personel alımı yapacak. En az lise mezunu ve 60 KPSS Puanı ile kontenjan ve şartlar haberde.