Lisans mezunu memur alımı Haberleri

lisans mezunu memur alımı haberleri ve güncel lisans mezunu memur alımı gelişmeleri, lisans mezunu memur alımı ile ilgili tüm video, lisans mezunu memur alımı fotoğrafları ve lisans mezunu memur alımı haberleri İşin Olsa | Kamu Memur Personel Alımı İlanları sitemizde


Personel Alımı

Kızılay yeni ilan ile bünyesine Müdahale Planları Uzmanı alımı yapacak. KPSS şartı olmaksızın Lisans mezunu ilan detayları haberde.

Banka Personel Alımı

İş bankası Anadolu Memur alımı kapsamında 8 farklı şehirde olmak üzere Banka memuru alacak. İlan detayları haberde.

Belediye Personel Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi 2024 yılı zabıta memuru alımı yapacak. Başvuru için şartlar belli oldu. İlan detayları haberde.

Kamuya Aralık memur alımı en az 50 ve en fazla 70 KPSS Puanı ile yeni ilan listesi yayımlandı. En Az...

Memur Alımı

KPSS 2024/1 tercihleri için kurumlardan talep toplama süreci bitti. Tercih kılavuzu yayımlanıyor. İşte Kılavuz detayları haberde.

Kamu kurumları ve Kuruluşlarına Mayıs ayı Türkiye geneli 22 Bin 762 memur, personel ve işçi alımı yapılacak. İlan listesi ve...

Kamu

Belediyelere en az lise mezunu memur alacak. Bu yönde Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri kadrosunda alımlar KPSS ile yapılacak. En...

Memur Alımı

Bakanlıklara memur ve personel alımı yapılıyor. 4 Bakanlık Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu 20.064 memur alımı yapacak. İlanlar haberde.

Personel Alımı

Aile Bakanlığı 1522 memur Personel alımı başvurusu sona eriyor. 2828 Sayılı Kanun ile memur alımı kontenjan dağılımı ve şartları haberde.

Memur Alımı

Ceza ve Tevkifevleri 2024 yılı İKM ( İnfaz ve Koruma Memuru ) alımı yapılacak. İlan tarihi belli mi? Şartlar ve...

Kamuya yeni ilan listesi yayımlandı. En az İlkokul mezunu kamuya 2000 memur personel alınacak. İlan listesi ve şartları açıklandı. Detaylar...

Memur Alımı

Kızılay memur alımı yapıyor. KPSS Şartı olmaksızın 3 farklı alanda Uzman Memur Alınacak. Şartlar ve başvuru bilgisi haberde.