Jandarma Subay Alımı Haberleri

Jandarma Subay Alımı haberleri ve güncel Jandarma Subay Alımı gelişmeleri, Jandarma Subay Alımı ile ilgili tüm video, Jandarma Subay Alımı fotoğrafları ve Jandarma Subay Alımı haberleri Kamu Memur Personel Alımı İlanları | İşin Olsa sitemizde


Askeri Personel Alımı

Jandarma 550 Sözleşmeli / Muvazzaf Subay Alımı ve Sahil Güvenlik 25 Sözleşmeli Subay Alımı yapacak. Yaş, KPSS ve ALES şartı...

Askeri Personel Alımı

Jandarma Genel Komutanlığı 2022 yılı askeri personel alıyor. YKS Puanı ile Subay ve Astsubay alımı yapacak. Şarlar nedir?

Askeri Personel Alımı

Jandarma Sözleşmeli/ Muvazzaf subay alımı başvuru sonuçları ne zaman? KPSS Taban puan kaç olacak? Detaylar ve sınav aşamaları haberde.

Askeri Personel Alımı

Jandarma Erkek adaylardan 200 Subay alımı yapacak. YKS puanı ile alınacak Subay adaylarından yaş ve diğer şartları haberde paylaşıyoruz.

Askeri Personel Alımı

Jandarma Subay alımı ilanı yayımlandı. 2024 yılı Lisans mezunu KPSS ile ve KPSS siz subay alınacak Kadın Erkek başvuru alınacak....

Askeri Personel Alımı

Jandarma Genel Komutanlığı Subay, Memur, Astsubay ve personel alımı hakkında duyuru yayımladı. 7 Duyuru birden gelerek sonuçlar duyuruldu.

Askeri Personel Alımı

Jandarma Genel Komutanlığı 2148 Sözleşmeli / Muvazzaf Subay ve Astsubay alımı yapılacak. Başvuru şartları, Kontenjan dağılımı ve ilan detayları haberde.

Askeri Personel Alımı

Jandarma Genel Komutanlığı JAMYO ve JSGA 912 subay ve astsubay alımı sınav sonuçları açıklandı. Sorgulama ekranı ve detaylar haberde.