Hastane personel alımı Haberleri

hastane personel alımı haberleri ve güncel hastane personel alımı gelişmeleri, hastane personel alımı ile ilgili tüm video, hastane personel alımı fotoğrafları ve hastane personel alımı haberleri Kamu Memur Personel Alımı İlanları | İşin Olsa sitemizde


Kamu İŞKUR Alımı

Sağlık Bakanlığı temizlik görevlisi alımı sona eriyor. Hastanelere 3550 Sürekli işçi kapsamında temizlik personeli alınacak. Kura işlemleri detayı nedir?

Personel Alımı

Kızılay personel alımı için yeni ilan yayımladı. Sağlık alanında olmak üzere Uzman alımı gerçekleştirilecek. Şartlar ve başvuru bilgisi nedir?

Sözleşmeli Personel Alımı

Üniversitelere Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu sözleşmeli personel alınacak. 6 Üniversiteye 42 Personel alımı için ilan yayımlandı. Şartlar haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Manisa Celal Bayar Üniversitesi 172 personel alımı sona eriyor. En az lise mezunu personel alımı değerlendirme ve yerleştirme detayları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

3 Üniversite ve Hastanesi 208 Sözleşmeli personel ve Sağlık Personeli alımı ilanı yayımladı. Kontenjan dağılımı ve Adaylardan aranan şartlar haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

19 Üniversite hastanesi tarafından ilan yayımlandı. 964 Personel alımı en az lise mezunu ve 50 KPSS ile yapılacak. Kontenjan dağılımı...

Sözleşmeli Personel Alımı

Manisa Celal Bayar Üniversitesi 172 Personel alımı ilanı yayımladı. MSBÜ Hastaneye En az lise mezunu ve 60 KPSS ile kontenjan...

Sözleşmeli Personel Alımı

Üniversiteler personel alımı ilanlarını yayımladı. En az lise mezunu ve 50 KPSS ile Hastane personeli ve Sözleşmeli Personel alınacak. Şartlar...

Sözleşmeli Personel Alımı

Harran Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. En az lise mezunu adaylardan sözleşmeli personel alımı kontenjan dağılımı ve şartları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Üniversiteler personel alımı ilanı yayımladı. 15 Üniversite ve Üniversite hastanesi 408 sözleşmeli personel alımı en az lise mezunu adaylardan yapılacak.

Personel Alımı

Kızılay Sağlık Personeli alımı için ilan yayımladı. Farklı alanlarda Sağlık personeli alımı şartları ve başvuru bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Üniversiteler sözleşmeli personel alımı ilanı yayımladı. İki Üniversiteye KPSS Taban Puan şartı olmadan 514 Sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacak.