Gaziantep Üniversitesi Alımları Haberleri

Gaziantep Üniversitesi Alımları haberleri ve güncel Gaziantep Üniversitesi Alımları gelişmeleri, Gaziantep Üniversitesi Alımları ile ilgili tüm video, Gaziantep Üniversitesi Alımları fotoğrafları ve Gaziantep Üniversitesi Alımları haberleri Kamu Memur Personel Alımı İlanları | İşin Olsa sitemizde


Sözleşmeli Personel Alımı

Gaziantep Üniversitesi Hastanesi 155 sözleşmeli personel alımı yapıyor. En az lise mezunu adaylardan Mülakatsız personel alımı kontenjan dağılımı haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Gaziantep Üniversitesi sözleşmeli personel alımı ilanı yayımlandı. En az ön lisans mezunu 20 sözleşmeli personel alınacak. Şartlar ve Kontenjan bilgisi...

Gaziantep Üniversitesi personel alımı başvurusu sona eriyor. 50 KPSS Puanı ile başvuru alınıyor ve Mülakatsız 384 Personel sonuçları ne zaman?

Gaziantep Üniversitesi personel alımı yapıyor. Resmi gazete yeni gelen karar ile 384 sözleşmeli personel alımında değişiklik yapıldı. İşte detaylar.

Gaziantep Üniversitesi Hastanesi personel alımı ilanı yayımlandı. En az lise mezunu 384 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Kontenjan ve şartlar haberde.