Eczacı Alımı Haberleri

Eczacı Alımı haberleri ve güncel Eczacı Alımı gelişmeleri, Eczacı Alımı ile ilgili tüm video, Eczacı Alımı fotoğrafları ve Eczacı Alımı haberleri İşin Olsa | Kamu Memur Personel Alımı İlanları sitemizde


Personel Alımı

Sağlık Bakanlığı Yeniden atama kurası hakkında duyuru yayımlandı. 3 bin 104 Personel ataması için sonuçlar açıklandı. Detaylar haberde.

Yozgat Bozok Üniversitesi 33 personel alımı yapacak. En az lise mezunu kontenjan dağılımı ve başvuru şartları detayları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi personel alımı yapıyor. Başvurularda sona geldik. Değerlendirme ve yerleştirme detayları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi 130 personel alacak. En az lise mezunu ve 50 KPSS Puanı ile personel kontenjan dağılımı ve...

Personel Alımı

Kızılay yeni personel alımı ilanı yayımlandı. KPSS Şartı olmaksızın Eczacı almı yapılacak olup KPSS siz personel alımı olacaktır.

Sözleşmeli Personel Alımı

Afyon Kocatepe Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Farklı kadrolarda en az lise mezunu sözleşmeli personel alımı yapılacak. Şartlar nelerdir?

Sözleşmeli Personel Alımı

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi personel alımı başvurusu sona eriyor. Farklı kadrolar için Sağlık Personeli alımı başvuru detayları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Hastanesi sözleşmeli personel alım ilanı yayımlandı. Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu sözleşmeli personel alımı kontenjan...

Sözleşmeli Personel Alımı

Selçuk Üniversitesi ve Yozgat Bozok Üniversitesi sağlık personeli alımı için ilana çıktı. KPSS sırası ile en az lise mezunu 29...

Sözleşmeli Personel Alımı

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi en az lise mezunu ve 50 KPSS Puanı ile sözleşmeli personel alımı yapacak. Farklı meslek grupları kontenjan...

Personel Alımı

Sağlık Bakanlığı az önce Kura ile atama için talep toplama işlemlerine dair duyuru yayımladı. 2022/2 Kura ilan detayları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Yozgat Bozok Üniversitesi personel alımı ilanı yayımladı. Hastanede görev yapacak 21 sözleşmeli sağlık personeli alımı yapılacak.