Devlet Memuru Alımı Haberleri

Devlet Memuru Alımı haberleri ve güncel Devlet Memuru Alımı gelişmeleri, Devlet Memuru Alımı ile ilgili tüm video, Devlet Memuru Alımı fotoğrafları ve Devlet Memuru Alımı haberleri İşin Olsa | Kamu Memur Personel Alımı İlanları sitemizde


Askeri Personel Alımı

MSB'den gelen son dakika duyurusu ile Sözleşmeli erbaş ve erlikten Devlet Memurluğuna geçiş hakkında duyuru yayımlandı.

Memur Alımı

Jandarma Memur ve Personel alımı ilanı yayımlandı. Alımlar farklı alanlarda yapılacak olup kontenjan dağılımı ve detayları haberde.

Memur Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı Devlet Memuru alımı hakkında duyuru yayımlandı. Başvuru sonuçları açıklanmış olup detaylara haberden ulaşabilirsiniz.

Memur Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı memur alımı başvurusu başladı. 6 Farklı alanda 13 Devlet Memuru alımı yapılacak. Başvurular başladı. Detaylar haberde.

Milli Savunma Bakanlığı Bugün yeni iki duyuru birden yayımladı. Subay Alımı ve Memur Alımı hakkında duyuru detayları haberde.

Memur Alımı

Sahil Güvenlik Komutanlığı memur alımı ilanı yayımlandı. Adaylardan aranan şartlar ve başvuru bilgisi ve kontenjan bilgisi haberde.

Memur Alımı

Milli Savunma Bakanlığı memur alımı hakkında duyuru yayımladı. Sözlü sınav sonuçları duyurulmuş olup sonuç sorgulama ekranı haberde.

Memur Alımı

MSB'den gelen duyuruya göre Devlet Memurlarının görevde yükselme sınavı hakkında duyuru yayımladı.

Askeri Personel Alımı

MSB 2023 yılı personel alımı planları açıklandı. 30 bin 62 memur, Öğrenci, Personel, Er, Subay, Astsubay alımı yapacak. Kontenjan nelerdir?...

Memur Alımı

Az Önce gelen duyuruya göre MSB bünyesine alacağı memur adayları için sınav sonuçlarını duyurdu. Sorgulama ekranı haberde.

Memur Alımı

Jandarma Devlet Memuru alımı ve Sözlemeli personel alımı hakkında duyuru geldi. Sonuçlar açıklanmış olup duyuru detaylarını sizlerle paylaşıyoruz.

Kamu Personeli Alımı

Jandarma Genel Komutanlığı personel alımı yapıyor. Farklı alanlarda kamu personeli alımı başvuru sonuçları ve KPSS puanları detayları haberde.