Atama Kurası Haberleri

Atama Kurası haberleri ve güncel Atama Kurası gelişmeleri, Atama Kurası ile ilgili tüm video, Atama Kurası fotoğrafları ve Atama Kurası haberleri İşin Olsa | Kamu Memur Personel Alımı İlanları sitemizde


Kamu Personeli Alımı

Sağlık Bakanlığı personel alımı personel alımı için yenide n atama kurası ilanı yayımlandı. Atama takvimi ve detayları haberde.

Personel Alımı

Sağlık Bakanlığı Atama kurası ilanları yayımlandı. 2023 yılı 2. Dönem atamaları ile 998 Personel Alımı kontenjan dağılımı takvimi paylaşıldı. Detaylar...

Personel Alımı

Sağlık Bakanlığı personel alımı başvurusu sona eriyor. Yeniden ve 65 - 72 yaş atamaları için Kura başvurusu sona eriyor.

Personel Alımı

Sağlık Bakanlığı Personel ataması hakkında duyuru yayımlandı. İlk Defa ve Yeniden Atama Kurası ile Personel alımı gerçekleştirilecek. Başvuru süresi uzatıldı!

Personel Alımı
Personel Alımı

Sağlık Bakanlığı remsi gazetede personel atamaya ilişkin yönetmelik değişikliği yayımladı. 13 Temmuz 2023 yeni yönetmelik haberde.

Personel Alımı

Sağlık Bakanlığı yeni yer değişikliği kurası ilanı yayımladı. 9611 kişilik kadro ile Eş Durumu Nedeniyle yer değişikliği boş kadrosu yayımlandı....

Personel Alımı

Sağlık Bakanlığı personel alımı ilanı yayımladı. Söz konusu ilana göre Atama kurası ilanı yayımlanmış olup başvuru şartları ve süreci haberde.

Personel Alımı

Sağlık Bakanlığı personel alımı hakkında duyuru geldi. 2023 yılı için yayımlanacak olan. Atama kurası için talep toplama süreci başladı. İşte...

Personel Alımı

Resmi Gazetede atama kurasının uzatılma kararı yayımlandı. Az Önce gelen duyuru ile Sağlık Bakanlığı Personel alımı kurası başvuru süresi değişti.

Personel Alımı

Sağlık Bakanlığı personel alımı başvurusu başladı. 2022/4 kapsamında atama kurası için başvuru süreci başladı. Başvuru ekranı ve detayları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Sağlık Bakanlığı atama kurası ile personel alımı ilanı yayımlandı. 2022/4 İlk Defa ve yeniden Atama Kurası ile personel ataması yapılacak.