AFAD Alımları Haberleri

AFAD Alımları haberleri ve güncel AFAD Alımları gelişmeleri, AFAD Alımları ile ilgili tüm video, AFAD Alımları fotoğrafları ve AFAD Alımları haberleri Kamu Memur Personel Alımı İlanları | İşin Olsa sitemizde


Memur Alımı

AFAD memur alımı başvurusu başladı. Farklı alanlarda olmak üzere 23 memur alımı yapılacak. Kontenjan bilgisi, Başvuru detayları ve şartlar haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

AFAD Personel alımı hakkında duyuru yayımlandı. Farklı kadrolarda sözleşmeli personel alımı sınav sonuçları açıklanmıştır.

Memur Alımı

AFAD Memur alımı başvurusu sona eriyor. 16 Şehirde memur alımı ilan detayları nelerdir? Kimler başvuru yapabilecek? Sonuçlar ne zaman açıklanacak?

Kamu Personeli Alımı

AFAD Personel Alımı ve Memur alımı için başvuru süreci uzatma ve sınav tarihleri hakkında uzatma kararı yayımlandı.

AFAD Memur Personel alımı başvuruları ve sınavları hakkında duyuru gelerek süreçlerin uzatıldığı bildirildi. Başvuru detayları haberimizde.

Kamuya 229 Memur Personel alımı için süreç bitiyor. 3 Kurum KPSS'li KPSS siz 229 personel alımı 30 Ocak sona eriyor.

Memur Alımı

İçişleri Bakanlığı AFAD 43 Memur Alımı başvurusu başladı. Başvuru için süreç ve Sınav detayları haberde. Nasıl Başvuru yapılacak?

Memur Alımı

AFAD memur alımı yapacak. Başvuru süreci başlayacak olan ilan için detayları sizlerle haberimizde paylaşacağız. Kontenjan dağılımı ve detayları nedir?

Memur Alımı

Kamuya Memur alımı başvuruları sona eriyor. Farklı kadrolarda en az lise mezunu 35 memur alımı ilan detayları nelerdir?

Memur Alımı

AFAD memur alımı ilanı yayımlandı. Naklen atama ile Memur alımı yapılacak. Başvuru şartları ve başvuru süreci haberde.