60 KPSS İle Personel Alımı Haberleri

60 KPSS İle Personel Alımı haberleri ve güncel 60 KPSS İle Personel Alımı gelişmeleri, 60 KPSS İle Personel Alımı ile ilgili tüm video, 60 KPSS İle Personel Alımı fotoğrafları ve 60 KPSS İle Personel Alımı haberleri Kamu Memur Personel Alımı İlanları | İşin Olsa sitemizde


Sözleşmeli Personel Alımı

İçişleri Bakanlığı Destek personeli kapsamında Şoför, Temizlik Görevlisi, Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Kaloriferci ve Garson alımı yapılacak. Detaylar haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

İçişleri Bakanlığı 23 Şehir 42 Güvenlik görevlisi alımı şartları, Şehir Kontenjan dağılımı ve Başvuru bilgileri haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

İçişleri Bakanlığı temizlik görevlisi alımı yapıyor. Farklı şehirlerde Merkez ve Taşra teşkilatına 256 Temizlik Görevlisi alımı yapılacak. Detaylar haberde.

Maaşlar

2023 yılı Çağrı karşılama personeli alımı maaşları belli oldu. Bakanlık Çağrı Karşılama Personeli maaşlarını duyurdu. Dereceye göre maaşlar burada.

Aile Bakanlığı 3330 Bakıcı alımı sona eriyor. Lise mezunu adaylardan Bakım Personeli alınacak olup kontenjan dağılımı ve şartları haberde.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı 471 Temizlik Görevlisi alımı Türkiye Geneli farklı şehirlerde yapılacak. Taban yerleştirme puanları nedir?

Güvenlik Görevlisi Alımı

Aile Bakanlığı Türkiye Geneli koruma ve güvenlik görevlisi alımı yapılıyor. 710 Güvenlik Görevlisi alımı şartları ve Taban KPSS puanı belli...

Sözleşmeli Personel Alımı

Gaziantep İslam Bilim ve Teknoloji Üniversitesi Lise ve Ön Lisans mezunu sözleşmeli personel alımı yapacak. Kontenjan ve şartları haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı sözleşmeli personel alımı ilanı yayımlandı. 6 KPSS İle Lisans mezunu personel kontenjan dağlımı haberde.

Sözleşmeli Personel Alımı

Milli Saraylar İdaresi KPSS ile veya KPSS siz 222 personel alımı ilanı yayımlandı. En az ilkokul mezunu işçi personel alımı...

Güvenlik Görevlisi Alımı

Vakıflar Genel Müdürlüğü 13 Şehirde 87 Koruma ve Güvenlik Görevlisi alımı yapıyor. Ön Lisans mezunu 60 KPSS ile şartlar ve...

Sözleşmeli Personel Alımı

Kültür Bakanlığı VGM en az lise mezunu 186 sözleşmeli personel alımı 24 Şehirde 4 farklı kadroda yapılacak. Detaylı kontenjan dağılımı...