Galatasaray Üniversitesi sözleşmeli personel alımı için ilan yayımlandı. Resmi Gazetenin 15 Ekim 2021 tarihi ile gelmiş olan ilana göre Üniversiteye 65 7Sayılı Devlet memurları kanunun 4 üncü maddesinin B Fıkrasına göre istihdam edilmek üzere sözleşmeli olarak personel alımı yapılacak. Bu kapsamda 5 kişilik boş kadro ile Kadın Erkek personel alımı yapılacak.

ALIM KADROLARI:

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

a) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşıyor olmak.

b) 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla sağlık açısından görevini devamlı yapmasına engel bir hali bulunmamak.

c) Güvenlik ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmış olmak. ç) İlan son başvuru tarihi itibarıyla 30 yaşından gün almamış olmak.

d) Koruma ve güvenlik görevlisi için erkek adaylarda 170 cm’den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 15 den fazla, 13 den az olmamak.

e) Koruma ve güvenlik görevlisi için kadın adaylarda 165 cm’den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 10 dan fazla, 13 den az olmamak.

f) Koruma ve güvenlik görevlisi ilanı için son başvuru tarihi itibarıyla geçerlilik süresi dolmamış silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartına sahip olmak.

g) Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumu bulunmamak.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Üniversiteye sözleşmeli personel alımı için adaylar başvurularına ilanın yayım tarihi ile 15 Ekim 2021 tarihi ile başlamış olup en geç 30 Ekim 2021 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

BAŞVURU KILAVUZU

Editör: TE Bilisim