Eskişehir Teknik Üniversitesi Personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce Resmi gazetede 13 Mart 2024 tarihi ile yayımlanmış olan Sözleşmeli personel alımı ilanına göre Eskişehir Teknik Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 657 Sayılı Devle Memurları kanunun 4/B fırkrasına göre 8 Sözleşmeli Personel alımı yapılacaktır. Adaylardan aranan başvuru şartları ve kontenjan bilgisini sizlerle paylaşıyoruz.

Mesleğe Göre Kontenjan Dağılımı Nedir?

Lise Mezunu: 2 Koruma ve Güvenlik Görevlisi

Ön Lisans Mezunu: 6 Büro Personeli,

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Eskişehir Teknik Üniversitesi Sözleşmeli Personel alımı için adaylardan genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Bu kapsamda adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yağpmış veya askerlik ile ilgisi olmamak " gibi şartlar aranacaktır.

Ayrıca Adayların herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olması gereklidir.

KPSS Şartı nedir ?

Adaylardan 2022 yılında yapılan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için p93 puan türünden en az 70 puan almış olmak şartı aranacaktır.

Mülakat Yapılmayacak!

Eskişehir Teknik Üniversitesi sözleşmeli personel alımı için adaylardan KPSS Puanı ile değerlendirme yapılacak. EN yüksek puandan en düşük puana kadar yapılacak sıralama ile Yerleştirme işlemleri yapılacak olup Herhangi bir Mülakat yapılmayacaktır.

Kontenjana Göre Özel Şartlar Nelerdir?

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Söz konusu Ünibversite personel alımı başvurusu başlamış olup en geç 15 gün içerisinde başvuruların yapılmış olması gereklidir. Başvurular sadece şahsen yapılacak.

Başvuru tarihleri: 13 - 27 Mart 2024

Başvuru Adresi: Eskişehir Teknik Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığı – İki Eylül Kampüsü Eskişehir

Başvuru Belgeleri Nedir?

1- Başvuru formu (Üniversitemiz internet sayfasında bulunmaktadır.),

2- Özgeçmiş,

3- Öğrenim belgesi veya onaylı örneği (Bölüm adı değişmesi hâlinde değiştiğine ilişkin belgenin mezun olunan okuldan alınması ve eklenmesi gerekmektedir.),

4- 2 adet fotoğraf,

5- 2022 yılı KPSS Sınav Sonuç Belgesi örneği,

6- Nüfus cüzdanı fotokopisi,

7- Erkek adaylar için askerlik durumunu gösteren belge.

İLANIN TAM METNİ