Düzce Üniversitesi personel alımı Başvurusu Sona Eriyor. Düzce Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere sözleşmeli personel alımı yapacak.Söz konusu ilana göre alımlar en az Lise, Ön Lisans ve lisans mezunu adaylar içerisinden yapılacak.

Düzce Üniversitesi 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 4/B fırkasına göre sözleşmeli olarak farklı kadrolarda alım gerçekleştirecek. İşin Olsa ekibi olarak sizlerle Kontenjan dağılımı ve şartları sizlerle paylaşıyoruz.

Başvurular Sona Eriyor!

Üniversite personel alımı başvurusu 22 Ocak 2024 tarihi ile başlamış olup başvuruların en geç 5 Şubat 2024 tarihine kadar yapılmış olması gerekmektedir. Başvurular sadece Online olarak yapılacak olup başvuru için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz

Başvuru Adresi: www.personel.duzce.edu.tr

Değerlendirmeler Nasıl Yapılacak?

Söz konusu olan Düzce Üniversitesi personel alımı başvurusu için değerlendirmeler KPSS puanına göre yapılacak. En yüksek puandan en düşük puana kadar değerlendirme yapılacaktır.

Sonuçlar Ne Zaman Açıklanacak?

Üniversite personel alımı başvurusu 5 Şubat 2024 tarihi ile sona erecek olup sonuçların en geç 25 Şubat 2024 tarihine kadar açıklanması bekleniyor.

157 Personel Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı:

Düzce Üniversitesi yayımladığı ilana göre 157 sözleşmeli personel alacak. Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu kontenjanlar şöyledir;

Lise Mezunu: 1 Gassal, 4 Hastabkıcı, 21 Temizlik Görevlisi, 8 Hemşire, 2 Teknisyen,

Ön Lisans Mezunu: 2 Büro Personeli, 2 Şoför, 3 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 1 Tekniker, 4 Sağlık Teknikeri, 

Lisans Mezunu: 1 Psikolog, 18 Hemşire, 1 Eczacı, 1 Odyolog,

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Düzce Üniversitesi Personel alımında genel olarak 657 Sayılı Devlet Memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Bu kapsamda;

  • Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak,
  • Kamu haklarından mahrum olmamak,
  • Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak,
  • Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak,
  • Herhangi bir güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olmamak,
  • Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak şartı aranacak.

KPSS şartı var Mı?

Üniversite sözleşmeli personel alımında KPSS şartı aranacak. Bu yönde adayların 2022 yılında yapılmış olan KPSS'den Lise için P94, Ön Lisans için P93 ve Lisans için P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı aranacaktır.

Mülakatsız Personel Alımı Gerçekleştirilecek!

Söz konusu Üniversite personel alımı için KPSS Puan sırası kullanılacak olup adaylara herhangi bir Yazılı veya sözlü sınav yapılmayacaktır. Bu kapsamda Mülakatsız personel alımı yapılacak.

Kontenjana Göre Özel Şartlar Nelerdir?

İLANIN TAM METNİ