Devlet Malzeme Ofisi ( DMO ) memur alımı için ihdas kararı yayımlandı. Söz konusu karar 28 Mayıs 2024 tarihi ile duyuruldu. DMO bünyesine 85 kişilik kadro için ihdas yapacak. Onay Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından verildi. Kontenjan dağılımı haberde.

DMO Memur Alımı Kontenjan Bilgisi:

  • 10 Müfettiş,
  • 60 Başmühendis,
  • 15 Mühendis,

Başvuru İçin Hangi Şartlar Aranacak?

Adayların genel olarak 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Bu kapsamda " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek " gibi şartar aranacak.

Başvurular Ne Zaman Başlauyacak?

Söz konusu Karar Resmi gazetede duyurulmuş olup detaylar aşağıdaki bağantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

İhdas Kararı Yayımlandı!

Söz konusu kadrolara ihdas kararı 28 Mayıs 2024 tarihi ile yayımlandı. Bu kapsamda toplamda 2065 memur alımı yapılacak Söz konusu kadrolar ve kaarın tamamı aşağıdaki bağlantıda yer alıyor.

Cumhurbaşkanı: Kamuya 2065 Memur Alımı İhdas Kararı Kurumları ve Şartları Cumhurbaşkanı: Kamuya 2065 Memur Alımı İhdas Kararı Kurumları ve Şartları

İLANI BEKLEYEN ADAYLAR İNSTAGRAMDA BULUŞTU TIKLA SENDE KATIL

İLANDAN HABERDAR OLMAK İÇİN İŞİN OLSA MOBİL UYGULAMASINI İNDİR

İOS ve Android Uygulama İçin >>>> BURAYA