Denizli Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Denizli Büyükşehir Belediyesi bünyesimndeki eksikliği karşılamak üzere Daimi ve Mevsimlik işçi kapsamında  adaylar içerisinden Personel alımı gerçekleştirilecektir. Alımlarda herhangi bir mezuniyet şartı aranmıyor. Ayrıca başvurular Elektronik ortamda yapılacak. Peki hangi kadrolarda personel alınacak? Şartlar ne olacak?

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

  • 2 Güvenlik Görevlisi,
  • 8 vasıfsız İşçi,
  • 1 Beden İşçisi,
  • 1 Halkla lişkiler Görevlisi ( Lisans ),
  • 90 Beden İşçisi,
  • 1 İdari İşler Müdürü,

Başvuru İçin Adaylardan Aranacak Şartlar Nelerdir?

Denizli Büyükşehir Belediyesi alımını yapacağı personel adaylarından genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak " gibi şartlar aranacak. 

Ayrıca başvurular sadece Denizli ili için gerçekleştirilecek olup İkamet şartı da yer almaktadır.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Denizli Büyükşehir Belediyesi personel alımı başvuruları için süreç ilanın yayım tarihi ile başladı. 2 günlük başvuru süresi verilmiştir.

Başvurular sadece CV ile gerçekleştirilecektir. CV hazırlarken adaylar niteliklerini belirtici maddeler eklemeleri gereklidir. Hazırlayacağınız CV yi [email protected] adresine göndermeniz gerekmektedir.

Başvuru Tarihleri: 8 - 10 MAYIS 2024

İLANIN DETAYLARI: https://media.iskur.gov.tr/89162/denizli-peras-denizli-buyuksehir-belediyesi-personel-temizlik-ulasim-sanayi-ve-ticaret-a-s-10-05-2024.pdf