Belediyeler Personel alımı başvurularına devam ediyor. Az Önce iŞKUR üzerinde yayımlanmış olan duyuruya göre Manisa Büyükşehir Belediyesi BESOT bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 13 farklı alanda 52 personel alımı yapacak. Alım yapılacak kontenjan dağılımı ve başvuru şatlarını aktarıyoruz.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

 1. 4 Bale ve Ritmik Jimnastik Öğretmeni,
 2. 1 Öğretmen,
 3. 3 Drama Öğretmeni,
 4. 4 Satranç Öğretmeni,
 5. 30 Öğretmen,
 6. 1 Mental Aritmetik Öğretmeni,
 7. 1 Öğretmen ( İdareci ),
 8. 1 Bilgisayar Öğretmeni,
 9. 1 Klarnet Öğretmeni,
 10. 1 İşaret Dili Öğretmeni,
 11. 1 Kanun Öğretmeni,
 12. 1 Keman Öğretmeni,
 13. 3 Pilates Öğretmeni,

Başvuru şartları Nedir?

Manisa BESOT Öğretmen alımı için adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Manisa Kula ilçesinde ikamet ediyor olmak, Alım yapılacak alana göre eğitimini tamamlamış olmak, En az Ön Lisans mezunu olmak, 21 Yaşını tamamlamış ve 45 Yaşından büyük olmamak" gibi şartlar aranacak. Ayrıca Mesleğine göre özel niteliklere ilanın tam metninden ulaşabilirsiniz.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Manisa BESOT Personel alımı başvuruları 30 Eylül 2023 tarihi ile başlayacak olup en geç 2 Ekim 2023 tarihine kadar başvuru yapılmış olması gereklidir. Başvurular sadece istenen belgelerle birlikte " Manisa Büyükşehir Belediyesi Bahri Sarıtepe Gençlik Merkezi " birimine gerçekleştirilecektir.

İLANIN TAM METNİ: https://media.iskur.gov.tr/75761/besot-isci-alim-ilan-formu-02-10-2023.pdf