Boğaziçi Üniversitesi personel alımı yapacak. Boğaziçi Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda Bilişim Personeli alımı yapacak. Alımlar Boğaziçi Üniversitesi Bilgi işlem Dairesi Başkanlığına gerçekleştirilecek olup toplamda 3 Sözeşmeli Personel alımı yapılacak.

Kontenjan Dağılımı Nedir?

Boğaziçi Üniversitesi toplamda 3 kişilik kadro ile " 1 Bilgi Güvenliği Yöneticisi, 1 Sistem Uzmanı, 1 Analiz, Veri ve Test Uzmanı" kontejanlarında personel alımı gerçekleştirilecek.

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Adaylardan genel olarak " Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek, Herhangi bir suç hükümlülüğü olmamak, Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak" gibi şartlar aranacaktır.

KPSS Bilgisi nedir?

Üniversite personel alımnda adaylardan KPSS şart aranacak. Ancka KPSS Puanı olmayan adaylardan da başvuru alınacak. Adayların değerlendirmeleri YDS ve KPSS puanı ile yapılacak.

KPSS Puanı ile yapılacak başvurularda 2022 veya 2023 yıllarında yapılan KPSS'den P3 puan türünden en az 70 puan almış olmak gereklidir. YDS %30 ve KPSS %70 olarak değerlendirilecek.

KPSS siz yapılacak başvurularda değerlendirmeler ise KPSS Puanı 70 olarak ele alınırken YDS puanı %0 olarak değerlendirilecektir.

Başvurular Ne Zaman Yapılacak?

Boğaziçi Üniversitesi personel alımı başvuruları için süreç ilanın yayımlanması ile birlikte başlamıştır. Başvurular en geç 29 Ocak 2024 tarihine kadar alınacaktır. Başvurular sadece İstenen belgelerle şahsen veta posta yolu ile gerçekleştirilecektir.

İLANIN TAM METNİ