Muğla Büyükşehir Belediyesi İlkokul Mezunu İşçi Alımı Yapıyor

Muğla Büyükşehir Belediyesi yeni bir ilan yayımlayarak ilkokul mezunu toplamda 84 işçi alımları yapacağını ve KPSS şartı aranmadığını belirtti. İşte Şartlar

Muğla Büyükşehir Belediyesi İlkokul Mezunu İşçi Alımı Yapıyor

İŞKUR üzerinde 19 Temmuz 2019 tarihi itibari ile ilanlar yayımlanmaya devam ediyor. Bugün yayımlanan diğer bir ilana göre Muğla Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak üzere farklı pozisyonlarda işçi ve personel alımı yapacağını belirterek başvuru tarihlerini açıkladı. Kimler başvuru yapabilir ? Adaylardan aranan şartlar nedir?

İLANIN DETAYLARI:

Muğla Büyükşehir Belediyesi 10 kişilik boş kadro ile Daimi işçi statüsünde 2 Temizlik Personeli ve 8 Beden işçisi alacağını ilan etti. Adayların deneme süresi 2 ay olacak. Alım yapılacak birim ise, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı Emek Personel Limited Şirketine ( MUBEP ) personel alımı yapılacak. Ayrıca temizlik işçisi için bayan adaylar ve Beden işçisi pozisyonu için erkek adayların başvuruları dikkate alınacaktır.

Yayımlanan bir diğer ilana göre ise, 9 Harita ve Kadastro teknikeri, 7 Tekniker, 2 Makine / Gemiz Makineleri Teknikeri, 1 Otomotiv teknolojisi, 1 Alternatif Enerji Kaynaklı Teknolojisi Teknikeri, 4 İnşaat Mühendisi, 4 Çevre Mühendisi, 1 Harita Mühendisi, 1 metalurji ve Malzeme Mühendisi, 1 Enerji Sistemleri Hühendisi, 10 İş Makineleri Operatörü, 1 İş Makineleri Bakım Operatörü, 1 otomotiv mekanikçisi, 2 Elektrik teknisyeni, 2 Otomasyon Sistemleri teknisyeni, 4 Tır Çekici Şoför, 23 Beden İşçisi olmak üzere 74 personel alımı yapılacak

Her iki ilana göre ise toplamda 84 personel alımı yapılacak.

ADAYLARDAN ARANAN ŞARTLAR NEDİR?

Muğla Büyükşehir Belediyesi adaylardan başvuru yapabilmeleri için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olmak, En az ilkokul ve/veya İlköğretim mezunu olmak, En az B Sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, Sağlık açısından görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Alım yapılacak olan Muğla ilinde ikamet ediyor veya edebilecek olmak gibi nitelikler aranıyor.

BAŞVURULAR:

Başvuru yapacak adaylar başvurularına 22 temmuz 2019 tarihi itibari ile başlayabilecek ve en geç 23 Temmuz 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gereklidir. Başvurular istenen belgeler ile birlikte şahsen yapılacak olup Başvuru yapan adaylar yazılı ve sözlü sınava tabii tutulacak olup Mülakatın gün ve saati MUBEP İnternet sitesinde yayımlanacaktır. İlan hakkında daha detaylı bilgi almak için ve başvuru belgelerine ulaşmak için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

10 Personel Alımı İlanı İçin Buraya Tıklayınız.

74 Personel Alımı İlanı İçin Buraya Tıklayınız.

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2019, 11:25
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat aydin
Murat aydin - 2 yıl Önce

İş