İzmir Seferihisar Belediyesi KPSS Şartsız Lise Mezunu 15 Büro Memuru Alıyor

İzmir Seferihisar belediyesi en az lise mezunu 15 büro personeli alımı yapacağını duyurdu.Başvuru koşulları ve diğer detaylar için bizleri takip ediniz.

İzmir Seferihisar Belediyesi KPSS Şartsız Lise Mezunu 15 Büro Memuru Alıyor

Ağustos ayının da son haftasına girerken kamu kurum ve kuruluşları personel almaya devam ediyor. Bu kapsamda belediyeler de farklı alanlarda personel alımı gerçekleştirmekte olup İzmir Seferihisar Belediyesi bağlı kuruluşu olan İzmir Seferihisar Jeotermal tarafından yayınlanan ilana göre toplamda 15 büro memuru alımı yapılacak olup adaylar ilgili kurum bünyesinde istihdam edilecektir. Buna göre büro memuru olarak istihdam edilecek olan adayların sağlaması gereken şartlar ve diğer alım detayları haberin devamında yer alıyor.

Büro Memuru Başvuru Şartları

İlgili büro memuru alımı için İzmir Seferihisar Belediyesi İzmir, Seferihisar Jeotermal A.Ş. tarafından açılan ilanda adayların sağlaması gereken birtakım şartlar bulunmakta olup bu şartlar arasında Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını aşmış olmak, herhangi bir suçtan sabıkası olmamak, görevini yapmaya engel durumu olmamak, akıl sağlığı yerinde olmak, güvenlik ve arşiv soruşturması temiz çıkmak, en az lise mezunu olmak, devlet suçlarından hüküm giymemiş olmak şartlarını sağlaması gerekmektedir.

Başvuru Şekli

Seferihisar Jeotermal A.Ş. tarafından yapılan büro memuru alımında toplamda 15 aday istihdam edilecek olup başvuru şartlarını sağlayan adaylar ilanda yer alan belgeler ile birlikte kuruma başvuru yapacaklardır. Buna göre başvuruda nüfus cüzdanı fotokopisi, diploma fotokopisi ve özgeçmiş istenmekte olup başvuru şahsen yapılacaktır. İlgili ilana ulaşmak ve başvuru yapmak için tıklayınız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Arzu Alabağ
Arzu Alabağ - 8 ay Önce

Seferihisar da ikamet ediyorum.sartlara uygunum
Yardimci olursaniz sevinirim