Kuşadası Belediyesi 5500 TL Maaş İle 35 Personel Alım İlanı Yayımlandı!

Kuşadası Belediyesi personel alımı için ilana çıktı. Farklı alanlarda olmak üzere 35 İşçi Personel alımı yapılacak. Adaylardan aranacak şartlar ve kontenjanlar haberde.

Kuşadası Belediyesi 5500 TL Maaş İle 35 Personel Alım İlanı Yayımlandı!

Kuşadası Belediyesi personel alımı için ilan yayımladı. Az Önce İŞKUR üzerinde yayımlanan personel alımı ilanına göre Belediye bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda 35 personel alımı gerçekleştirilecek. Başvuru için adaylardan aranacak şartlar nelerdir? Hangi mesleklerde personel alımı yapılacak? Detayları sizlerle paylaşıyoruz.

Hangi Meslek Dallarında Personel Alımı Yapılacak?

  • 25 Kişi İşçi ( Şoför, Araç Arkası Toplayıcısı ve Süpürgeci ),
  • 10 Kişi İşçi ( Park ve Bahçeler ),

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Nitelikler Nelerdir?

Belediye ilanına başvuru yapacak adayların genel olarak, Kuşadasında ikamet ediyor olmak, Herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Şoför kadrosuna istihdam edilecek adayların ilgili alanda sürücü belgesine ve SRC belgesine sahi olmak, Vardiya düzeni ile çalışlacağından gece görev yapmasına herhangi bir engeli olmamak şartları aranacak.

Başvuru İçin İstenen Belgeler Nelerdir?

- Resimli Özgeçmiş/İş Başvuru Formu,

- T.C Kimlik kartı,

- Sabıka Kaydı,

- Yerleşim Yeri Belgesi,

- Nüfus Kayıt örneği,

Başvurular Ne Zaman?

Belediye başvuruları için süreç başladı. Adaylar başvurularını en geç 29 Temmuz 2022 tarihine kadar gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Başvurular sadece şahsen ilgili belediye ye gerçekleştirilecek olup bunun dışında yapılacak başvurular geçerli sayılmayacaktır.

YORUM EKLE