Didim Belediyesi 30 Personel Alımı Yapıyor ( Şoför, Temizlik Mühendis )

Didim Belediyesi İşçi Personel alımı için ilan yayımladı. Farklı alanlarda olmak üzere 30 Temizlik Görevlisi, Şoför, Mühendis ve Operatör alımı yapılacak.

Didim Belediyesi 30 Personel Alımı Yapıyor ( Şoför, Temizlik Mühendis )

Didim Belediyesi personel alımı ilanı yayımlandı. Didim Belediyesi az önce İŞKUR üzerinde yayımladığı personel alımı ilanına göre bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda 30 işçi alımı yapacak.

Alımlar Belediye Şirketi olan Dihiz Turizm Organizasyon Denizcilik Taş. Gıda. Çiçek. Temizlik hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. bünyesine gerçekleştirilecek.

Geçici süreli işçi personel alımı için çalışma süresi paylaşılmadı.

30 İşçi Alımı Yapılacak Kadrolar:

- Çevre Mühendisi,

- Şoför,

- Operatör,

- Temizlik İşçisi,

Kimler Başvuru Yapabilecek?

Didim Belediyesi işçi alımı başvuruları için genel olarak, Didim'de ikamet ediyor olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, Emekliliğe hak kazanmamış ve emekli olmamak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Operatörülük belgesine sahip olmak, B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak şartları aranacaktır.

Başvurular E-Posta İle Yapılacak!

Didim Belediyesi işçi personel alımı başvuruları Bugün başlamış olup en geç 10 Mart 2022 tarihine kadar yapılmış olması gereklidir. Aday başvurularını sadece [email protected] adresine yapılacak.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Çetin
Ali Çetin - 2 yıl Önce

Kendi elemanlarini aliyorlar gittiğin zaman bahene buluyorlar

Yalçın Bingöl
Yalçın Bingöl - 2 yıl Önce

Alacakları kişileri önceden belirlemişlerdir çoktan, boşuna zahmet edip cebinizdeki 3 _5 kuruşuda yol ve hazırlayacağınız evraklara harcamayın arkadaşlar demedi demeyin

Mehmet
Mehmet - 2 yıl Önce

Tercih edilirse sevinirim