Antalya Büyükşehir Belediyesi 40 İşçi Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

Antalya Büyükşehir Belediyesi personel alımı ilanı yayımlandı. Farklı kadrolarda 40 işçi ve personel alımı kontenjan bilgisi ile şartlar habwerde.

Antalya Büyükşehir Belediyesi 40 İşçi Personel Alımı İlanı Yayımlandı!

Antalya Büyükşehir Belediyesi İşçi personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce yayımlanan ilana göre Antalya Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere farklı kadrolarda personel alımı ilanı duyuruldu. Adaylardan aranan başvuru şartları ile kontenjan dağılımını sizlerle paylaşıyoruz.

Söz konusu ilana göre Antalya Büyükşehir Belediyesine bağlı olan Antalya İnsan Kaynakları A.Ş. birimine personel alımı gerçekleştirilecektir.

Hangi Kadrolarda Personel Alımı Yapılacak?

  • 4 Temizlik Görevlisi ( Kadın ),
  • 2 Marangoz,
  • 1 Duvar Ustası,
  • 1 Sıva Ustası,
  • 2 Boya Ustası,
  • 1 Marangoz yardımcısı ( Beden İşçisi ),
  • 2 Elektrik Ustası,
  • 2 Sıhhi Tesisatçı,
  • 5 Beden İşçisi,
  • 20 Hayvan Bakıcısı ( 16 Erkek ve 4 Kadın ),

Başvuru İçin Adaylardan Aranan Şartlar Nelerdir?

Antalya Büyükşehir Belediyesi personel alımı için yukarıdaki kadrolara göre adaylardan genel olarak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmamak, Yapılacak güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmasından olumlu sonuç alabilmek Antalya il sınırları içersinde ikamet ediyor olmak, 35 yaşını aşmamış olmak, Askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmamak, gibi şartlar aranacaktır.

Başvurular Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

Antalya İnsan Kaynakları bünyesine personel alımı başvurusu ilanın yayım tarihi ile başlamış olup en geç 9 Kasım 2022 tarihine kadar gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Adaylar başvurularını sadece Başvuru formu ile birlikte şahsen yapacaklardır.

Başvuru Adresi: Yüksekalan Mah. Adanan Menderes Bulvarı Büyükşehir Hizmet Binası no:20 Muratpaşa Antalya.

İLANIN DETAYLARI: https://media.iskur.gov.tr/62168/doc15888020221103140947.pdf

YORUM EKLE
YORUMLAR
Burak öz
Burak öz - 1 ay Önce

35 yaş üstü insanların işe ihtiyacı yokmu. Bu nasıl devletçilik bu nasıl belediyecilik. Okadar okul okuduk boş. Her şeyimiz uyuyor, geliyoruz yaşta tıkanıp kalıyoruz, kafayı yiycem arkadaşlar, bu nasıl bir sistem anlamış değilim.

Ummu
Ummu - 1 ay Önce

Yaş sınırı olmasın lütfen

Zeynep kurt
Zeynep kurt - 1 ay Önce

Yaş sınırı varmı

H.Öztürk
H.Öztürk - 1 ay Önce

Antalya B.Belediyesi taşeron işçi mi alıyor? Belediye'nin kadrolu, nitelikli çalışanları olur. Dilediği kadar taşeron işçiler ile kalitesiz, özensiz çalışmalara imza atamaz. Bu aslında böyledir. Zaten döşenen yollardan, çevreye gösterilen özensizlikten görülüyor ki bu tür icraatler ile hizmetin kalitesi çok düşük malesef.

Sinan duran
Sinan duran - 1 ay Önce

Manavgat ilcesi dahilmi ilana

Mardan Bayram
Mardan Bayram - 1 ay Önce

Elektrik Mekanik Usta

Fatma Bayraktar
Fatma Bayraktar - 1 ay Önce

Temizlik işçisi

Yaşar Çetinkaya
Yaşar Çetinkaya - 1 ay Önce

Beden işçisi yim