Bekçi Alımında Ön Sağlık Kontrolü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Çarşı ve mahalle bekçiliği için bireysel başvuru yapan bekçi adaylarının evrakları teslim ettikten sonra ön sağlık mülakatını da geçmesi gerekmektedir. Ön sağlık kontrolü ile ilgili bilinmesi gerekenler.

Bekçi Alımında Ön Sağlık Kontrolü Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Çarşı ve mahalle bekçiliği için bireysel başvuru yapan adaylar evrakları ilgili birimlere ibraz ettikten sonra ön sağlık kontrolü aşamasına geçmektedir. Ön sağlık kontrolü aşamasında adayların çarşı ve mahalle bekçiliği görevini icra edebilmek için sağlık yeterliliklerini sağlayıp sağlamadığı kontrol edilmektedir. Dolayısıyla ön sağlık testi sırasında adayların bilmesi gerekenlere değinmek yararlı olacaktır.

Ön sağlık mülakatı ile ilgili resmi bilgi şu şekildedir:

Ön sağlık kontrolü sırasında iki amir ve bir doktor adayla ilgilenmektedir. Ön sağlık komisyonuna ilaç raporu, durum bildirir sağlık kurulu raporu, engelli sağlık kurulu raporu, askerlikten muafiyet raporu ve diğer sağlıkla ilgili belgelerin ibraz ıbeklenir.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2019, 14:35

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE