Bartın Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Az Önce gelmiş olan personel alımı ilanına göre Bartın Üniversitesi bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere en az Ön Lisans mezunu adaylar içerisinden Sözleşmeli personel alımı gerçekleştirecek. Bu kapsamda adaylardan aranan şartlar ve başvuru bilgisini sizlerle paylaşıyoruz.

Mezuniyete Göre Kontenjan Dağılımı Nedir?

Bartın Üniversitesi erkek adaylar içerisinden 1 Destek Personeli alımı gerçekleştirecek. 

Başvuru Şartları nedir?

Üniversiteye personel alımı için genel oalrak 657 Sayılı Devlet memurları kanunun 48. maddesindeki şartlar aranacak. Ayrıca Özel olarak ise 2022 yılında yapılan KPSS'den Ön Lisans için P93 puan türünden en az 50  puan almış olmak gereklidir.

Mülakatsız Personel Alımı Yapılacak!

Adayların yerleştirme işlemleri KPSS Puanı ile yapılacak. Bu kapsamda en yüksek puandan en düşük puana kadar yapılacak değerlendirme ile adayların yerleştirme işlemleri gerçekleştirilecektir.

Özel Başvuru Şartları Nedir?

  • 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (P94) puanına sahip olmak.
  • Ortaöğretim (Lise ve dengi) okul mezunu olmak.
  • Temizlik, basit bakım-onarım, taşıma ve ısıtma hizmeti işlerini devamlı yapmasına engel olabilecek hastalık ve benzeri engelleri bulunmamak.
  • En az fiilen 150 gün “6113.10 Bahçıvan” meslek kodu ile en az fiilen 150 gün "İnşaat" meslek kodunda çalıştığını e-Devletten alınacak barkodlu SGK Hizmet dökümü ile belgelemek.
  • Askerliğini yapmış veya muaf olmak.
  • (Bu pozisyonda vardiya sistemi uygulanmaktadır.)
  • Bu pozisyonda istihdam edilecek kişi ilanda aranılan nitelikler haricinde ihtiyaca binaen temizlik, basit bakım, taşıma ve ısıtma hizmetlerinin yanı sıra mevsime bağlı olarak kış dönemi inşaat işlerinde basit bakım onarım hizmetlerinde yaz dönemi ise bahçe bakım ve peyzaj işlerinde çalıştırılacaktır.

Başvurular Ne Zaman yapılacak?

Başvurular ilanın yayımlanması ile birlikte başlamış olup sadece şahsen veya posta yolu ile yapılacak başvurular geçerli olacaktır.

Başvuru Tarihleri: 30 Haziran - 22 Temmuz 2024

İLANIN TAM METNİ

Kaynak: İşin Olsa