Denizbank ve İşbankası Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Denizbank ve İşbankasına çok sayıda personel alımı yapılacak. Başvuru alınan pozisyonlar hangileri? Bankacı alımı yapılan bankalar ve başvuru şartları haberimizde..

Denizbank ve İşbankası Çok Sayıda Personel Alımı Yapıyor!

Denizbank iş ilanları yayımladı. Denizbank bilindiği gibi ilk kez denizcilik alanında faaliyet gösteren firmalara finansal destek sağlamak amacıyla kuruldu. Hızla büyüyen bankanın Türkiye'nin bütün illerinde ve ilçelerinde şubeleri bulunuyor. Bankacılık kariyerine Denizbank'ta devam etmek isteyen adaylara yönelik bir çok pozisyonda alımlar başladı. 

DENİZBANK HANGİ POZİSYONLARDA ALIMLAR YAPILACAK?

Denizbank şubelerinde görev almak üzere alım yapılacak pozisyonlar şöyle; Deniz akademi gelişim yöneticisi, tarım bankacılığı krediler .Net yazılım uzmanı, analist yazılımcısı, mobil satış temsilcisi, operasyon destek görevlisi, güvenlik görevlisi, avukat, gayrimenkul pazarlama uzmanı, deniz yatırım kurumsal finansman uzmanı, yatırım danışmanı, İŞKUR iletişim merkezi asistanı pozisyonlarında alımlar yapılacak. 

DENİZBANK PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI;

Bir çok pozisyonda yapılacak olan alımlarda adayların Office uygulamalarına hakim olmaları, sözlü ve yazılı iletişim gücüne sahip, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmaları istenilmektedir. Pozisyonlarda özel şartlarda farklılık göstermektedir. 

İŞBANKASI PERSONEL ALIMI;

İşbankası personel alımı ilanı yayımlandı. Takip memuru alımı yapılan İşbankası başvuru yapan adaylar için yazılı sınav yapacak. Yazılı sınav 21 Mayıs tarihinde gerçekleşecek. 

TAKİP MEMURU ALIMI BAŞVURULAR;

Adayların T.C. vatandaşı olmaları, 30 yaşını doldurmamış olmaları, erkek adaylar için askerliğini tamamlamış olmaları, Adalet Meslek Yüksek Okulundan mezun olmaları, daha önce takip memuru olarak çalışmış olmaları ya da hukuk bürolarında çalışmış olmaları, sağlık şartlarını taşımaları ve Türkiye'nin her yerinde görev yapmaya uygun olmaları gerekiyor. Başvurular 21 Mayıs tarihine kadar devam edecek.

İşbankası takip memuru alımı için tıklayın
Denizbank personel alımları için: https://goo.gl/3gkLJ1

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2018, 13:37

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE