Türkiye İşbankası Takip Memuru Alımı Yapıyor. Başvurular Başladı!

Türkiye İşbankasına çok sayıda personel alımı yapılacak. Takip memuru alımı için başvurular başladı. Başvuru şartları ve başvuru tarihleri haberimizde..

Türkiye İşbankası Takip Memuru Alımı Yapıyor. Başvurular Başladı!

Türkiye İş Bankası takip memuru alımları başladı. Türkiye'nin önde gelen bankaları arasında bulunan İş Bankası Mayıs ayı memur alımlarına devam ediyor. Bankacılık kariyerine İş Bankasında devam etmek isteyen adaylar için yeni bir ilan yayımlandı. Bankanın şubelerinde görevlendirmek üzere takip memurları istihdam edilecek. Başvuru şartları belli oldu.

TAKİP MEMURU BAŞVURU ŞARTLARI;

İş Bankası takip memuru alımı için 21 Mayıs 2018 tarihinde sınav yapılacak. Başvurular bankanın aday kariyer portalı üzerinden yapılacak. başvurular sonucunda başvurusu kabul edilen adaylara davet gönderilecek. Adayların T.C. vatandaşı olması, 30 yaşını doldurmamış olması istenilmektedir. Erkek adayların askerliğini tamamlamış olması gerekiyor.

Eğitim şartlarında Adalet Meslek Yüksek Okullarından mezun olmak şartı bulunuyor. 
Tecrübe şartında ise Daha önce takip memuru olarak görev yapmış olanlar ve ya Hukuk bürolarında hukuk departmanlarında görev yapmış olanların başvuru yapması gerekmektedir. Türkiye'nin her yerinde görev yapmaya uygun olmak, sağlık raporu ile belgelendirmek, herhangi bir suçtan dolayı hapis cezası almış olmamak, seyahat engeli bulunmamak şartları bulunuyor. 

Yazılı sınav 29 Mayıs tarihinde gerçekleşecek. Başvuralar ise 21 Mayıs tarihine kadar alınacak. İş Bankası takip memuru alımını aşağıdaki kılavuzdan erişebilirsiniz. Başvuru kılavuzuna İş Bankasının Resmi İnternet sitesi üzerinden ulaşınız.

Güncelleme Tarihi: 06 Mayıs 2018, 07:05

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE