Denizbank Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alıyor

Denizbank Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alıyor.Denizbank çeşitli kadrolarda çalıştırılmak üzere personel alımı yapacağını duyurdu.Haberin detaylarını sitemizden öğrenebilirsiniz.

Denizbank Lise Mezunu Güvenlik Görevlisi Alıyor

Bir kariyer sitesi üzerinden duyurulan ilana göre Denizbank en az lise mezunu olma şartı ile güvenlik görevlisi alımı gerçekleştireceğini duyurdu. Aynı zamanda farklı kadrolara da alım yapacağını ilan eden Denizbank’ın ilanına başvurmak isteyen adaylar için detaylar haberin devamında yer alıyor.

Güvenlik görevlisi mesleği Gerçek ve tüzel kişilere ait yaşam hakkı, zilyetlik hakkı, işletme yönetimi hakları ve mülkiyet hakkı ile diğer hav ve hürriyetlerin saldırıya uğramaması amacıyla kamu güvenliğini tamamlayıcı mahiyette verilen güvenlik ve koruma hizmetlerini gerçekleştirenlere deniliyor.

Kadro ve Alım Şartlarına İlişkin Detaylar

İlgili ilanda belirtildiği üzere DenizBank Finansal Hizmetler Grubu bünyesinde Genel Müdürlüğü’nde görevlendirmek üzere güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. İlana başvurmak isteyen adayların genel şartları, T.C. vatandaşı olmak, kamu haklarından yoksun olmamak, görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu olmamak şartlarının yanında adaylardan:

  • En az Lise Mezunu,
  • 1986 yılı ve bu yıldan sonra doğmuş olmak,
  • Özel Güvenlik sektöründe en az 2 yıl deneyimli,
  • Güler yüzlü ve dinamik, Dış Görünümüne özen gösteren,
  • Vardiyalı çalışmaya uygun,
  • X-Ray güvenlik kontrol cihazı sertifikası olan,
  • 5188 sayılı yasa kapsamında 5 yıl geçerli silahlı özel güvenlik kimlik belgesi olan,
  • Askerlik hizmetini tamamlanmış olmak şartları aranmaktadır.

Deniz Bank tarafından alınacak olan güvenlik personeli kadrosuna başvuru yapmak isteyen adayların Kariyer.net sitesi üzerinden ilgili ilana ulaşıp başvuru yapmaları mümkündür.

https://www.kariyer.net/is-ilani/denizbank-guvenlik-gorevlisi-2308709

Güncelleme Tarihi: 29 Mayıs 2019, 22:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Süleyman
Süleyman - 2 yıl Önce

İlan cokdandir var

Vanlı Nurullah çiftci
Vanlı Nurullah çiftci - 2 yıl Önce

Van deniz bank güvenlik almıyor mu 3 senedir evliyim 10 senedir işsizim silahlı güvenlik sertivam var lütfen arayın beni yalvarım arayın beni lütfen arayın beni bunu okuyacak her kimse Allah rızası için arayın beni Allah aşkına arayın beni 0507 546 1044