Kamuya Memur Personel alımı yapılıyor. Geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan İlanlar kapsamında Kamuya 821 kişilik boş kadro ile Memur personel alımı yapılacak. Başvurularda son güne gelmiş olduk. Henüz başvuru yapmamış olan adaylar aşağıdaki bilgiler doğrultusunda başvuru yapabilecekler.

Başvurular Sona Eriyor!

Kamuya Memur Personel Alımı için geçtiğimiz günlerde yayımlanan ilanlar kapsamında başvurular en geç 8 Eylül 2023 tarihine kadar devam edecektir. Bu kapsamda henüz başvuru yapmamış olan adaylar başvuru yapabilecekler. 

821 Memur Personel Alımı Yapılacak!

Yayımlanan ilanlar kapsamında Belediyeler, Üniversiteler, Bakanlıklar ve Kurumlara KPSS Puanı ile veya KPSS olmaksızın 821 kişilik kadro ile Memur Personel alımı gerçekleştirilecek. Bu yönde ilan detayları aşağıdaki gibidir.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 76 Personel Alımı İlanı:

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere en az lise mezunu adaylar içerisinden Kamu Personeli Alımı yapılacak. Lise Mezunu: 35 Gemici, 25 Yağcı Ön Lisans Mezunu: 2 Büro Personeli (Memur) Lisans Mezunu: 6 İkinci Kaptan, 6 İkinci Mühendis, 2 Mühendis, Olmak üzere toplamda 76 kişilik boş kadro ile personel alımı gerçekleştirilecek.

İLANIN DETAYLARI BURADA

Türk-Alman Üniversitesi 4 personel alımı İlanı:

Türk-Alman Üniversitesi 4 kişilik boş kadro ile;2 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 2 temizlik Görevlisi, olmak üzere toplamda 4 Personel alımı gerçekleştirilecektir. Adaylardan herhangi bir KPSS Şartı aranmayacak olup detaylar aşağıdadır.

İLANIN DETAYLARI BURADA

Milli Eğitim Bakanlığı 7 Personel Alımı İlanı:

Türkiye İş Kurumu aracılığı ile yayımlanmış olan Kamu İşçi alımı ilanına göre Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmenevlerinde görevlendirilecek Kamu İşçi alımı yapılacaktır. Nevşehir Ürgüp Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu 1 Kişilik kadro ile Büro Memuru (Genel)(Depo Sorumlusu)  alımı yapılacaktır. Erzurum Horasan Öğretmenevi 6 Kişilik kadro ile Aşçı Yardımcısı alımı yapılacak.

İLANIN DETAYLARI BURADA

İzmir Karabağlar Belediyesi 80 Kamu İşçi Alımı:

İŞKUR aracılığı ile Kamuya farklı kadrolarda ve niteliklerde olmak üzere 80 Kamu İşçi alımı gerçekleştirilecektir. Başvurular İzmir Karabağlar Belediyesi tarafından yapılacak Kura işlemleri ile gerçekleştirilecektir.  1 Marangoz 1 Sıhhi Tesisatçı 3 Beden İşçisi (Genel) ( Eski Hükümlü ), 6 Beden İşçisi (Genel) ( Engelli ), 1 Şoför (Yolcu Taşıma), 68 Beden İşçisi (Genel) alımı yapılacaktır.

İLANIN DETAYLARI BURADA

GSB İŞKUR İle KYK Yurtlarına 8 Şehir 625 TYP Personel Alımı İlanı:

Gençlik ve Spor Bakanlığı bünyesindeki eksikliği karşılamak üzere 8 şehirde bulunan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne işçi alımı yapacak. Alımlar KYK Yurtlarında görevlendirilmek üzere yapılacak. Buna göre Yurtlarda görevlendirilecek 625  TYP Personel alımı Yapılacak.

İLANIN DETAYLARI BURADA

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi 19 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı:

Akdeniz Üniversitesi hastanesinde görevlendirmek üzere farklı kadrolarda 657 Sayılı Devlet Memurları kanunu kapsamında istihdam edilmek üzere 4/B sözleşmeli personel alımı gerçekleştirilecek. Lise Mezunu: 1 Hemşire, 1 Temizlik Personeli, 2 Büro Personeli, 1 Sağlık Teknisyeni, Ön Lisans Mezunu: 2 İlk ve Acil Yardım Teknikeri, 1 Tıbbi Sekreter, 6 Tıbbi Görüntüleme Teknikeri, 1 Laborant, 2 Tekniker,  Lisans Mezunu: 1 Psikolog, 1 Odyolog alınacak.

İLANIN DETAYLARI BURADA

Bursa Büyükşehir Belediyesi 10 Memur Alımı İlanı:

BUSKİ yayımladığı ilana göRe 9. Dereceli kadroda Genel İdare Hizmetleri sınıfında 10 kişilik kadro ile Düz Memur Alımı gerçekleştirecek. Kadın Erkek Adaylardan başvuru alınacak

İLANIN DETAYLARI BURADA

Editör: TE Bilisim