MSB PERTEM'den DKK Uzman Erbaş Duyurusu Geldi!

Milli Savunma Bakanlığı az önce yayımladığı duyuruya göre Deniz Kuvvetleri Komutanlığına uzman erbaşlar için duyuru yapıldı. İşte detaylar.

MSB PERTEM'den DKK Uzman Erbaş Duyurusu Geldi!

Milli Savunma bakanlığı Personel Temin ( MSB PERTEM ) adresi üzerinde az çönce yeni bir duyuru geldi. Gelen duyuruya göreMilli Savunma bakanlığı Personel Temin ( MSB PERTEM ) adresi üzerinde az çönce yeni bir duyuru geldi. Gelen duyuruya göre Deniz Kuvvetleri Komutanlığı için duyuru yapıldı.

DUYURU DETAYLARI NEDİR?

Milli Savunma bakanlıüı üzerindeki 30 Ekim 2019 tarihi olarak yayımlanmış olan duyuruya göre, Deniz Kuvvetleri komutanlığına başvuru yapan adayların  sağlık raporu gelmeyen ve hatalı gelen raporların itiraz durumlarına ilişikin bir duyuru yapıldı. 

MSB GELEN DUYURU:

DENİZ KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI UZMAN ERBAŞ ADAYLARINA DUYURU

Dz.K.K.lığı Uzman Erbaş Adaylarından sağlık raporu gelmeyen, hatalı gelen ve sağlık raporuna itiraz eden adayların durumu hakkında bilgilendirme.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız...

Güncelleme Tarihi: 31 Ekim 2019, 00:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cuma
Cuma - 2 yıl Önce

Şimdi ben TC mi giriyorum TC bize ait bir kayıt bulunamadı yaziyo r. Acaba sadece sağlık raporu gelmeyen veya islenmeyen kişiler için mi o mesaj . 2 ay oldu hala bu haber yok

Gökhan ÇALIŞKAN
Gökhan ÇALIŞKAN - 2 yıl Önce

Sağlık raporunu gönderdiğim halde ulaşmamış yaziyo adrees doğru ve ben pertemi arıyorum sürekli meşgul çalıyor.

Denizci
Denizci - 2 yıl Önce

Deniz kuvvetleri uzman erbaş 9-20 eylul 2019 da mulakat ve sagliktan geçenlerin eğitime çağrısi ne zaman olur arkadaşlar bilgisi olan var mı?

Denizci
Denizci - 2 yıl Önce

9 - 20 eylülde deniz kuvvetleri uzman erbas mülakatlar geçen ve sağlık raporunu hatasız gonderen arkadaşlar, eğitime ne zaman katılacağız, bilgisi olan varsa yazabilir mi?

ibrahim dkk
ibrahim dkk - 2 yıl Önce

arkadaşlar bi duyuru yada bi haber gelmedi beklemedeyiz başvuranlarla haberdar olsak daha emin oluruz bence.