MSB PERTEM - Memur, Sözleşmeli Er ve Subay Alımı İçin Duyuru Yayımladı!

Milli Savunma Bakanlığı Askeri personel alımı hakkında duyuru yayımladı. İlgili alımların sonuçları açıklanmış olup detaylar haberde.

MSB PERTEM - Memur, Sözleşmeli Er ve Subay Alımı İçin Duyuru Yayımladı!

Milli Savunma Bakanlığı Personel Temin adresi üzerinde yayımlanmış olan Askeri personel Alımı ilanlarına göre farklı alanlarda atamalar hakkında sonuçlar duyuruldu. İşin Olsa ekibi olarak yayımlanan duyuruları sizlerle paylaşıyoruz.

Milli Savunma Bakanlığı 3 Duyuru Yayımladı!

MSB'den Şubat ayı içerisinde yayımlanmış olan duyurulara göre Sözleşmeli personel, Memur, Sözleşmeli Er ve Subay alımları hakkında duyurular geldi.

555 Sözlşemeli Personel Alımı Duyurusu!

MSB ve MSÜ yayımladığı duyuruya göre geçtiğimiz günlerde yayımlanmış olan Sözleşmeli 555 personel alımı hakkında sonuçlar açıklandı. Taban puan olarak 57 puan ile atama yapılmış olup Berber pozisyonunda yerleştirme yapılmıştır. Ayrıca söz konusu 555 sözleşmeli personel alımı ile en az Lise mezunu personel ataması yapıldı.

Sonuçlar ve İlan Detayları Burada: https://www.isinolsa.com/sozlesmeli-personel-alimi/msb-ve-msu-555-personel-alimi-sonuclariaciklandi-57-puan-ile-h43534.html

MSÜ Subay Alımı Duyurusu:

Milli Savunma Bakanlığı Personel temin adresi üzerinde Subay alımına ilişkin duyuru yayımlandı. Az Önce gelen duyuruya göre Türk Silahlı Kuvvetleri ve baplı komutanlıklarından Milli Savunma Üniversitesinde görevlendirmek üzere 2022 yılı Dış kaynaktan Muvazzaf subay adayı temini sonucu açıklandı.

Sonuçlar ve İlan Detayları Burada: https://www.isinolsa.com/subay-alimi/msu-2022-yili-dis-kaynaktan-subay-alimi-hakkinda-duyuru-geldi-h43829.html

Kara Kuvvetleri 2023/1 Sözleşmeli Er Alımı Hakkında Duyuru:

Geçtiğimiz günlerde başvurusu alınan sözleşmeli er alımı hakkında sonuçlar açıklandı. Adaylar belirtilen tarih ve saat içerisinde istenilen adreste olmaları gereklidir.

Sonuçlar ve İlan Detayları Burada: https://www.isinolsa.com/askeri-personel-alimi/kara-kuvvetleri-2023-yili-sozlesmeli-er-alimi-sonuclari-aciklandi-h43830.html

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hatip eroglu
Hatip eroglu - 11 ay Önce

Şırnak'ta askerlik yaptım yaşım yirmi sekiz olur muyum

Mehmet çetin
Mehmet çetin - 11 ay Önce

Yerim belli olduğu ve nezaman gidecem

kaan turşucu
kaan turşucu - 11 ay Önce

msb nin yapmış olduğu memur alımına yaklaşık bir ay belki daha fazla başvuru yaptım. ancak halen olumlu olumsuz bir duyuru yapılmadı acaba iptal mi oldu