Vakıfbank’tan Kamu Çalışanlarına Kredi Müjdesi

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışanlara Vakıfbank’dan müjde geldi. Özel ihtiyaç kredisi kampanyası başlatan Vakıf Bank kamu çalışanlarının yüzünü güldürecek. İşte ayrıntılar…

Vakıfbank’tan Kamu Çalışanlarına Kredi Müjdesi

Vakıfbank’tan Kamu Çalışanlarına Kredi Müjdesi

Kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan memurlar ile kadrolu işçiler için Vakıfbank’ın özel ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. kamu çalışanları artık çok daha uygun kredi faiz oranları ile ihtiyaç kredisi kullanma ayrıcalığına sahip olacak. Vakıfbank kamuya özel kredi paketlerinden emekli sandığı ve Bağ-Kur emeklileri de yararlanabilecek. Kamu personeli Vakıfbank’ın sunduğu kredi imkanı sayesinde 70 bin liraya kadar kredi kullanabilecek ve 36 ay vade seçeneklerinden faydalanabilecek.

Vakıf Bank şubeleri Vakıfbank ihtiyaç kredisi başvurusu için kamu çalışanlarına ve emeklilere yardımcı olacak. Aynı zamanda kamu çalışanları Vakıfbank müşteri hizmetleri telefon numarası olan 444 0 724 numaralı telefon hattından da kredi hakkında bilgi ve destek alabilecek. Kamu çalışanlarına verilecek olan masrafı içinde ihtiyaç kredisi paketi için uygulanan faiz oranı 1,12 olarak belirlendi. normal Vakıfbank ihtiyaç kredisi faiz oranları ile karşılaştırıldığında Vakıfbank kamu ihtiyaç kredisi faiz oranının avantajlarını görmek mümkün.

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE