Sahil Güvenlik Askeri Personel Alım Başvuruları Uzatılmıştı! Son Başvuru İçin Son Saatler!

Sahil Güvenlik Komutanlığına uzman erbaş alımları için başvuru süresi geçtiğimiz günlerde uzatılmıştı. Başvuruları tamamlamayan adaylar için başvuru şartlarını ve başvuru detaylarını aktarmak istiyoruz. İşte ilan ve son gelişmeler..

Sahil Güvenlik Askeri Personel Alım Başvuruları Uzatılmıştı! Son Başvuru İçin Son Saatler!

Sahil Güvenlik Komutanlığı Uzman Erbaş alımı yapılacağını aktarmıştık. Yapılan duyuruda başvurular geçtiğimiz günlerde 3 branş için yeniden uzatıldı.

Sahil Güvenlik Komutanlığına yapılacak olan uzman erbaş branşlarında bazı değişiklikler yapıldı. Yapılan duyuruda 3 farklı branş için başvuru süresi yeniden uzatıldı. Yapılan açıklamalarda üç branşın başvuru süres, 4 Şubat tarihine saat 12:00'a kadar uzatıldı. Hangi kadrolar için başvurular uzatıldı?

Elektrikçi ve Kurbağa Adam ile Serdümen branşları başvuru süresi yenilendi. Bu kadrolardaki alımlar için başvurular 4 Şubat 2019 tarihinde saat 12:00'a kadar yapılabilecek. Adaylar için başvuru şartlarını ve detayları yeniden aktarmak istiyoruz.

BAŞVURU YAŞ VE EĞİTİM ŞARTI;

Yaş şartı: Adayların yaş şartında 27 yaşını geçmemiş olmaları gerekmektedir.
Eğitim şartı: Eğitim şartlarında en az lise ve dengi okullardan mezun olmak gerekmektedir. Başvuru kılavuzunda belirtilen branşların eğitim bölümlerinden mezun olmaları istenilmektedir. Kurbağa adam kadrosunda Askerlik hizmetini Kurbağa adam/Dalgıç sınıf, branş, ihtisasta yapmış yada yapıyor olmaları istenilmektedir.

Başvuru kılavuzu için tıklayın

Yayımlanacak personel alımı ilanlardan anında haberdar olmak için sosyal medya siteleri üzerinden bizi takip edebilir ve İşin Olsa Mobil Uygulaması indirerek bildirim alarak haberdar olabilirsiniz.

Instagram Hesabı

Facebook Grubu 

Android Uygulama 

İOS Uygulama 

İŞİN OLSA

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2019, 21:10

İşin Olsa Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel ilanlardan ve Gelişmelerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

İşin Olsa Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İşin Olsa İOS uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

İnstagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
rustem
rustem - 2 yıl Önce

sonuclar ne zaman acıklanacak artık belırlensın

AA
AA - 2 yıl Önce

SONUÇLARI AÇIKLANDI MI ADMİN